Sigma zvítězila nad Karvinou

25.01.2012 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc porazili v přípravném utkání druholigovou Karvinou rozdílem tří branek. Střelecky se opět prosadil útočník Martin Jirouš. Hned v úvodu utkání odstoupil pro zranění záložník Tomáš Hořava. Po mnoha spálených šancích se Sigma prosadila až v závěru poločasu. Nejprve se ve 41. minutě po rohu Nepožitka prosadil Škerle, o dvě minuty později se z přihrávky Podaného trefil Jirouš. Z dalších tutovek se potom ujala už jenom jedna. V 68. minutě skóroval po centru Tomečka Klesnil. „Kluci poctivě pracovali. Chceme, aby tam prvky presinku byly, to plnili. Vytvářeli jsme si dost šancí, byly tam dobré akce, musím hráče pochválit. A nebylo to v té sestavě, kterou si všichni představujeme. Chyběli Kučera, Rossi, Ordoš, Vepřek a Hořava,“ řekl trenér SK Sigma Petr Uličný. „Mrzí mě zranění Tomáše Hořavy,“ poznamenal. Avizovaný stoper z bratislavského Slovanu Peter Jánošík dosud nedorazil. „Měl už hrát, ale snad nastoupí až v sobotu proti Dunajské Stredě,“ podotkl Uličný. Sobotní zápas začíná na umělce ve 13 hodin, vstup je opět zdarma. SK Sigma Olomouc – Karviná 3:0 (2:0) Branky: 41. Škerle, 43. Jirouš, 68. Klesnil. Rozhodčí: Nenadál – Vysloužil, Peřina. Diváci: 152. SK Sigma: 1. poločas: Zlámal – Varadi, Škerle, Koutný, Hála – Navrátil, Heinz, Pospíšil, Hořava (6. Nepožitek), Podaný – Jirouš. 2. pol.: Zlámal – Janotka, Dreksa, Koutný, Vavřík – Schulmeister, Navrátil, Nepožitek, Pospíšil, Tomeček – Klesnil. Trenér Petr Uličný. Foto: Zdeněk Polák Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc