Sigma zvítězila nad Krivbasem

30.01.2003 / A tým

Sigma zvítězila nad Krivbasem Druhý zápas na kyperském herním soustředění hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc s Krivbasem Krivoj Rog. Sedmý tým ukrajinské ligy porazili dva nula. Béčko svůj zápas nehrálo, protože po pondělním tornádu pořadatelé omezili využití travnatých ploch. SK Sigma Olomouc - Krivbas 2:0 (0:0) V sestavě SK Sigma chyběl záložník Jaroslav Černý, který má problémy s kolenem. Po bezbrankovém prvním poločase tým k dobrému výkonu přidal i góly. V 67. minutě se trefil po přímém kopu Roman Hubník. V 77. minutě si po rychlé pohledné akci zpracoval míč David Rojka a chladnokrevně zavěsil přesně k tyčce. Oba týmy Sigmy mají v plánu další zápas v neděli. To by již měli být v pořádku jak Jarda Černý, tak i brankář Todor Kjučukov, který musel proti Krivbasu pro zranění střídat. Branky: 67. R. Hubník, 77. Rojka. Sigma: 1. poločas: Vaniak - Caha, R. Hubník, Kučera, Randa - Zbožínek, Rozehnal, Siegl, Vlček - Tuma, Putík. 2. poločas: Kjučukov (70. Vaniak) - Randa, Rozehnal, R. Hubník, Caha (65. Kováč) - Gába, Ševela, Prekop, Zbožínek - P. Ekwueme, Rojka. Trenér Petr Uličný. Zdroj:klub