Sigma zvítězila nad Slováckem

21.01.2012 / A tým

Poslední zápas Tipsport ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc vyhráli. Slovácko porazili rozdílem dvou branek, střelecky se prosadil i útočník Martin Jirouš. Už ve 13. minutě se prosadil pěkným průnikem zleva a povedeným zakončením Martin Jirouš a Sigma vedla. Slovácko pak dvěma slepenými góly otočilo stav. Sedm minut před přestávkou se trefil po rozehraném přímém kopu Nepožitek a bylo srovnáno. Druhý poločas byl v režii Sigmy. Tutové šance Klesnila (2x), Schulmeistera (2x) nebo Tomečka zůstaly bez využití. Osmnáct minut před koncem se po závaru po přímém kopu prosadil Dreksa. A o dvě minuty později umístěnou střelou i Hořava. „Mladí hráči opět ukázali, že mají předpoklady. Ale přece jenom musíme v úterý kádr zeštíhlit. Do Turecka pojede dvacet hráčů a dva brankáři. Nyní musíme rozhodnout, kteří hráči zůstanou v béčku a kteří půjdou na hostování, protože o některé je zájem, třeba z Brna nebo ze Znojma," řekl trenér SK Sigma Petr Uličný. Poprvé v dresu Sigmy nastoupil útočník Martin Jirouš. "Ukázal při tom gólu zakončení, nabízel se, na svou výšku je lehkonohý, má dobrou hlavu. Takoví hráči jsou určitě v zápasech důležití,“ uvedl Uličný. SK Sigma Olomouc - Slovácko 4:2 (2:2) Branky: 13. Jirouš, 38. Nepožitek, 72. Dreksa, 74. Hořava - 24. a 28. Ondřejka. SK Sigma: 1. poločas: Blaha - Varadi, Škerle, Murin, Hála - Navrátil, Hořava, Heinz, Nepožitek - Vašíček, Jirouš. 2. pol.: Šustr - Janotka, Dreksa, Koutný, Vavřík - Schulmeister, Hořava, Bajer, Pospíšil, Tomeček - Klesnil. Trenér Petr Uličný. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej
| 29.09.2016
Páteční zápas SK Sigma píská MrázekPáteční zápas SK Sigma píská Mrázek
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby