Sigma zvítězila nad Slovanem Bratislava

22.01.2003 / A tým

Sigma zvítězila nad Slovanem Bratislava Fotbalisté prvoligového SK Sigma Olomouc vyrazili k dalšímu utkání zimní přípravy opět do zahraničí. Ve slovenském Senci hráli na umělém trávníku se Slovanem Bratislava. A první tým podzimní části slovenské ligy porazili jedna nula brankou záložníka Jaroslava Prekopa. Slovan Bratislava - SK Sigma Olomouc 0:1 (0:0) Hanácký tým byl po celých devadesát minut jednoznačně lepší, proměnil ale jen jednu šanci. "Kluci hráli výborně, výsledek ani výkon však v žádném případě nepřeceňujeme," řekl asistent trenéra Karel Trnečka. Ve čtvrtek hraje Sigma v Žilině. Branky:84. Prekop. Sigma: I. poločas: Vaniak - Randa, Rozehnal, Kučera, Gába - J. Černý, Kováč, Ševela, Zbožínek - Rojka, Vlček.II. poločas: Kjučukov - Caha, Rozehnal, Kučera, Špiláček - Gába, Siegl, Prekop, Zbožínek - Krpec, Putík. Trenér Petr Uličný. Zdroj:klub

Výsledek kalí dobrý výkon, řekl trenér JílekVýsledek kalí dobrý výkon, řekl trenér Jílek