Sigma zvítězila také nad Žilinou

22.01.2013 / A tým

V šestém přípravném utkání hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na umělé trávě proti Žilině. Modrá lavina měla proti sobě dosud nejzdatnějšího protivníka v přípravě, vyhrála těsně jedna k nule, jedinou branku zápasu dal Michal Ordoš z penalty. Sigma měla tentokrát za soupeře silnou a sehranou Žilinu. Takže to neměla tak „lehké“, jako v předchozích duelech. Do vedení šli Hanáci ve 27. minutě. To rozhodčí odpískal penaltu za faul na Michala Ordoše a sám Ordoš pokutový kop proměnil. Hosté se snažili stejně jako domácí, takže se hrál zajímavý fotbal. Ještě v prvním poločase musel brankář Blaha tasit výtečný zákrok, aby udržel čisté konto. Ve druhém poločase měla Modrá lavina více šancí než Žilina, která hrozila především ze standardek. Ale hezké střely Ordoše, Janotky nebo Schulmeistera góly neskončily. Žilina svou sílu ukázala v předchozím přípravném utkání, když porazila polský Ruch Chorzow 9:2. Trenér Roman Pivarník mohl být po výhře nad slovenským úřadujícím mistrem spokojený. „Byl to jiný zápas, než ty předchozí. Narazili jsme na hodně těžkého soupeře. Zápas jsme zvládli po taktické i herní stránce. A musím říct, že i po morální, protože únava už je hodně velká. Jsem rád, že jsme utkání zvládli bez zranění,“ řekl trenér SK Sigma Roman Pivarník. SK Sigma Olomouc – Žilina 1:0 (1:0) Branka: 27. (pen.) Ordoš. Rozhodčí: Plesar – Lakomý, Drápal. ŽK: Pospíšil. Diváci: 250. SK Sigma: Blaha – Sukup (60. Janotka), Dreksa (60. Ješko), Škerle (60. Šindelář), Vepřek (60. Bernard) – Hořava (60. Houska), Pospíšil (60. Plšek) – Zahradníček (46. Javůrek), Ordoš (60. Petr), Navrátil (60. Schulmeister) – Doležal (60. Schmidt). Trenér Roman Pivarník. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Jílek: Spoustu situací můžeme lépe dohrátJílek: Spoustu situací můžeme lépe dohrát
| 30.09.2016
Sigma má další výhru, body trefili Chorý a SladkýSigma má další výhru, body trefili Chorý a Sladký
Sestava SK Sigma proti ŽižkovuSestava SK Sigma proti Žižkovu
9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej
| 29.09.2016
Páteční zápas SK Sigma píská MrázekPáteční zápas SK Sigma píská Mrázek
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma