Sigmě zápas v Boleslavi nevyšel

01.04.2011 / A tým

Duel 22. kola Gambrinus ligy se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepovedl. V Mladé Boleslavi Modrá lavina prohrála dva nula. V sestavě Sigmy chyběl distancovaný Janotka, zranění Schulmeister a Petr, také nemocný Hála. Jen na lavičce musel zůstat tvůrce hry Hořava. Hosté začali v Mladé Boleslavi dobře a domácí k ničemu nepouštěli. V 5. minutě se dostal do šance Doležal, ale brankář proti němu vyběhl včas. Účinné nebylo ani zakončení stejného hráče o dvanáct minut později po rohovém kopu. V utkání mnoho šancí nebylo, i když aktivnější byla Sigma. Jenže nebylo to moc platné. Navíc čtyři minuty před přestávkou poslal domácí do vedení hlavou po rohu Johana. Byla to první střela Boleslavi mezi tyče. Ještě do přestávky trefili domácí tyčku. Po pauze podržel hosty dvakrát po rohu brankář Drobisz. Ale v 54. minutě se olomoucká defenziva rozestoupila, čehož využil domácí Mendy. Dvoubrankový náskok už tým SK Sigma zvrátit nedokázal. Mladá Boleslav – SK Sigma Olomouc 2:0 (1:0) Branky: 41. Johana, 54. Mendy. Rozhodčí: Zelinka - Pelikán, Dobrovolný. ŽK: Kulič, Šírl, Opiela - Hořava. Diváci: 3285. SK Sigma: Drobisz – Koutný (79. Tomeček), Kučera, Škerle, Vepřek – Bajer, Rossi, Ordoš – Navrátil (69. Přikryl), Doležal (59. Hořava), Šultes. Trenér Zdeněk Psotka. FK Boleslav: Miller - Šírl, Johana, Rolko, Kysela - Fabián (86. Dimoutsos), Kúdela, Opiela, Mendy - Kulič (91. Řezníček), Chramosta (74. Táborský). Trenér Karel Stanner. Střely na: 5:3 Střely vedle: 3:3 Rohy: 9:2 Fauly: 17:9 Ofsajdy: 3:1

Určitě bude spousta lidí, věří Jiří FialaUrčitě bude spousta lidí, věří Jiří Fiala