Sigmě zápas v Boleslavi nevyšel

01.04.2011 / A tým

Duel 22. kola Gambrinus ligy se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepovedl. V Mladé Boleslavi Modrá lavina prohrála dva nula. V sestavě Sigmy chyběl distancovaný Janotka, zranění Schulmeister a Petr, také nemocný Hála. Jen na lavičce musel zůstat tvůrce hry Hořava. Hosté začali v Mladé Boleslavi dobře a domácí k ničemu nepouštěli. V 5. minutě se dostal do šance Doležal, ale brankář proti němu vyběhl včas. Účinné nebylo ani zakončení stejného hráče o dvanáct minut později po rohovém kopu. V utkání mnoho šancí nebylo, i když aktivnější byla Sigma. Jenže nebylo to moc platné. Navíc čtyři minuty před přestávkou poslal domácí do vedení hlavou po rohu Johana. Byla to první střela Boleslavi mezi tyče. Ještě do přestávky trefili domácí tyčku. Po pauze podržel hosty dvakrát po rohu brankář Drobisz. Ale v 54. minutě se olomoucká defenziva rozestoupila, čehož využil domácí Mendy. Dvoubrankový náskok už tým SK Sigma zvrátit nedokázal. Mladá Boleslav – SK Sigma Olomouc 2:0 (1:0) Branky: 41. Johana, 54. Mendy. Rozhodčí: Zelinka - Pelikán, Dobrovolný. ŽK: Kulič, Šírl, Opiela - Hořava. Diváci: 3285. SK Sigma: Drobisz – Koutný (79. Tomeček), Kučera, Škerle, Vepřek – Bajer, Rossi, Ordoš – Navrátil (69. Přikryl), Doležal (59. Hořava), Šultes. Trenér Zdeněk Psotka. FK Boleslav: Miller - Šírl, Johana, Rolko, Kysela - Fabián (86. Dimoutsos), Kúdela, Opiela, Mendy - Kulič (91. Řezníček), Chramosta (74. Táborský). Trenér Karel Stanner. Střely na: 5:3 Střely vedle: 3:3 Rohy: 9:2 Fauly: 17:9 Ofsajdy: 3:1

Prohra po šesti zápasech. Sigma padla s Českými BudějovicemiProhra po šesti zápasech. Sigma padla s Českými Budějovicemi
| 19.10.2019
Sestava SK Sigma proti BudějovicímSestava SK Sigma proti Budějovicím
13. kolo: Sigma přivítá České Budějovice13. kolo: Sigma přivítá České Budějovice
| 18.10.2019
Zahradníček před Budějovicemi: Hrajeme doma a chceme vyhrát Zahradníček před Budějovicemi: Hrajeme doma a chceme vyhrát
| 17.10.2019
Upřesnění 16. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 16. kola FORTUNA:LIGY
| 15.10.2019
Trenér Látal: Budějovice jsou nebezpečné hlavně v útokuTrenér Látal: Budějovice jsou nebezpečné hlavně v útoku
Jakub Plšek a Michal Reichl nalévali polévky pro dobrou věcJakub Plšek a Michal Reichl nalévali polévky pro dobrou věc