Sigmu B za prohru čekal běh na Poděbrady

03.09.2007 / B tým

Ve 4. kole Moravskoslezské fotbalové ligy se juniorka Sigmy dobrovolně vzdala prvního místa v tabulce, když nestačila na průměrnou Bystrc. S bývalým druholigovým týmem Sigma prohrála 2:1. Bystrc-Kníničky - SK Sigma B 2:1 (2:0) Juniorka Sigmy poprvé v sezoně prohrála. Nezvládla souboj dvou exdruholigových celků v Bystrci. Domácí po dvaceti minutách vedli 2:0, hostující tým stačil ve zbytku zápasu vstřelit pouze jednu branku. V 77. minutě se to povedlo střídajícímu Kazárovi z přímého kopu. „Jsem z toho hodně zklamaný. Hráči odflinkli první poločas. Přitom jsem je upozorňoval, že domácí budou od začátku hodně agresivní. Tým si musí uvědomit, že u fotbalu se musí běhat,“ zlobil se trenér Sigmy B Jiří Balcárek. A hned hráče za odchozenou první půlku potrestal. „Nechtělo se jim běhat v Bystrci, tak si dali po návratu do Olomouce výběh na Poděbrady a zpátky,“ podotkl Balcárek s tím, že na hráče ještě čekají pokuty. „Takhle to skutečně nejde. Někteří se snad jeli jenom nechat vyfotit,“ soptil kouč juniorky. Branky: 18. Los, 21. Pacholík - 77. Kazár. SK Sigma B: Vojáček -Hrdlovič, Bodeček, Kuba (71. Doležal), Stroupek (10. Michalčáík) -Nepožitek, Lukšík (60. Kazár), Hořava, Čupr - V. Schulmeister, Petr