Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

Sigmu čeká Plzeň

12.04.2008 / A tým

Po remíze 1:1 v Teplicích čekají tým SK Sigma Olomouc dvě utkání na domácí půdě. Nejprve zápas 25. kola proti FC Viktoria Plzeň, pak přijde na řadu další Viktorka, tentokrát ze Žižkova. Cíl našeho týmu je před dvojkou duelů na Andrově stadionu jasný - získat z nich šest bodů a odčinit špatný výkon z předchozího domácího zápasu se Zlínem. "Věřím, že hráči se zápase proti Zlínu dostatečně poučili a něco podobného se už nebude opakovat," říká trenér SK Sigma Olomouc Martin Pulpit. Minulý víkend v Teplicích nemohli nastoupit zranění útočníci Hubník a Schulmeistera, takže na hrotu hráli Bueno s Janotkou. Sestava pro duel s Plzní se od té teplické pravděpodobně příliš měnit nebude. "Přál bych si, abychom utkání proti Plzni odehráli tak, jako posledních sedmdesát minut v Teplicích," podotýká Pulpit. Do zápasu s největší pravděpodobností nezasáhne záložník Štěpán, jenž z pátečního tréninku odešel s nataženým svalem. Plzeň jsme neporazili už čtyři roky, zařadila se mezi soupeře, kteří našemu týmu vyloženě nesedí. Na podzim jsme ve Štruncových sadech prohráli 0:2. Ale nyní by se to mohlo změnit. Západočeši se trápí, více než čtyři zápasy už nedali žádnou branku. Trenér Stanislav Levý bude postrádat vykartovaného záložníka Petrželu. Utkání začíná v 17 hodin. Diváci na Andrově stadionu opět vyhrávali! Po domácím úspěšném duelu s Baníkem Ostrava náš tým zcela propadl v souboji se zlínskou Tescomou. Vařečky nás porazily 1 – 0. Jedinou útěchou tak našim fanouškům byly soutěže, ve kterých naše barvy opět vyhrávaly. A vyhrávat budete i tuto sobotu. A to nejen s partnerem utkání, společností HORNBACH. Ti z vás, kteří přišli na náš stadion dříve, se mohli opět zúčastnit vědomostní soutěže. Zhruba 40 minut před úvodním hvizdem rozhodčího startovala soutěž pořádaná ve spolupráci našeho klubu a rádia Haná, mediálního partnera klubu. Speaker Mirek Skácelík Vám v rozhlase pustil postupně tři písničky a sdělil události z historie našeho klubu. Vaším úkolem bylo poznat rok resp. fotbalovou sezónu, ve kterém tyto písničky vznikly a kdy se události staly. Nápověda zazněla pochopitelně i z klubové historie. Svůj tip na sezónu zaslali nejrychleji formou sms na náš soutěžní telefon 721 101 351 Daniela Solařová z Prusinovic a Libor Skopal z Olomouce. Mimo suvenýrů od našeho klubu a rádia Haná, získali suvenýry od Olomouckého deníku a hlavně možnost zakopat si na branku v soutěži Střelba s Olomouckým deníkem o finanční hotovost v přestávce utkání! Každý soutěžící měl pouze dva pokusy ze středu pokutového území. Jedinou překážkou byla „hráčská zeď“. Výhry jsou stále stejné a lákavé: 1000, 10000 a 50000 Kč! Ani jeden ze soutěžících však nemířil přesně. Dalším bodem programu bylo předání ceny od partnera utkání, společnosti CENTRUM MORAVIA MERCEDES-BENZ, vylosovanému držiteli vstupenky. Model vozu Mercedes si převzal Vojtěch Bednář z Olomouce. Následovala soutěž se společností ELECTRO WORLD. Soutěžící byli losováni z řad majitelů zakoupených permanentek. Každý má možnost zakopat si na branku a vystřelit si tak televizor, domácí kino či cd přehrávač! Oba si navíc odnesli repliku míče adidas pro nadcházející ME v Rakousku a Švýcarsku, klubové suvenýry a dárky od našich mediálních partnerů. Nedostavil se ani jeden vylosovaný a tak si moderátor vzal dobrovolníky z tribuny. Ani jeden z olomoucké dvojice Radek Heger a Vladimír Březina neměli dobrou mušku! Ve 2. poločase jsme ještě losovali dvě výherní čísla našeho zápasového bulletinu Fotbal INFO, která najdete na titulní straně vpravo nahoře. Dva vylosovaní vyhrávají poukázku v hodnotě 555,- Kč na konzumaci do jedné z restaurací sítě PAVLÍK GROUP. O svou výhru se zatím nepřihlásil ani jeden výherce. Svou soutěž mají i zástupci médií. Jejich úkolem bylo tipnout přesný výsledek utkání. Porážku 0 – 1 se Zlínem nečekal nikdo. Partnerem další soutěže, tentokrát esemeskové, o nejlepšího hráče utkání, je Sportbar herna Sigma. Stačí poslat jméno hráče formou sms zprávy na mobilní telefonní číslo 721 101 351. Soutěž byla vyhodnocena ihned po skončení utkání. Nejlepším hráčem byl zvolen opět Martin Hudec. Tři vylosovaní účastníci byli kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla. Výherci obdrží od partnera soutěže kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 300 Kč a sadu hráčských karet! Sportbar Sigma najdete na Lazecké ulici 55. Dostavil se tentokrát pouze jeden: Tomáš Smékal z Hluchova. V soutěži internetové k utkání s Teplicemi vyhráli: Michaela Mrakavová, Tršice, František Smékal, Olomouc a Ondřej Havelka, Slatinice. Získali dárkové tašky se suvenýry od našeho klubu a našich obchodních partnerů. Všem výhercům gratulujeme!A tým - další aktuality:

Trenér Václav Jílek o startu přípravyTrenér Václav Jílek o startu přípravy
| 18.06.2018
Sigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářemSigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářem
| 18.06.2018
Sigma startuje přípravu na novou sezonuSigma startuje přípravu na novou sezonu
| 18.06.2018
Do SK Sigma míří útočník DvořákDo SK Sigma míří útočník Dvořák
| 17.06.2018
Změny a upřesnění přípravných zápasůZměny a upřesnění přípravných zápasů
| 14.06.2018
Permanentky na novou sezonu jsou v prodeji!!!Permanentky na novou sezonu jsou v prodeji!!!
| 13.06.2018
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 08.06.2018
Shrnutí sezony SK Sigma OlomoucShrnutí sezony SK Sigma Olomouc
| 07.06.2018
Plšek dorovnal MelinhaPlšek dorovnal Melinha
| 06.06.2018
Prodej permanentek začíná 13. červnaProdej permanentek začíná 13. června
| 04.06.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná