Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

Sigmu čeká v sobotu Zlín

28.03.2008 / A tým

V sobotu od 17 hodin čeká tým Martina Pulpita v rámci 23. kola Gambrinus ligy zlínská Tescoma. Minulý týden přišla Sigma o všechny body v Liberci. Do sobotního domácího duelu jde hanácká sestava s jediným cílem, naplno bodovat. Sigma je kompletní Naposledy v Liberci chyběl v olomoucké výpravě záložník Tomáš Kazár. Do hry ho nepustilo zranění třísel. V týdnu už se ale zapojil do přípravy s ostatními. „Kazár už je v pořádku. Zdraví jsou i ostatní členové týmu, všichni jsou připraveni nastoupit,“ řekl trenér Martin Pulpit. Pro utkání proti Zlínu jsou tři body jasnou povinností, i když jde o nebezpečného soupeře. „Musíme si dát pozor na výškovou převahu soupeře v obraně a na jeho nebezpečné brejkové hráče,“ vzpomněl Pulpit vysoké stopery Kroču se Zbožínkem nebo štírky Malára, Pacandu, Krause, Žůrka nebo Vyskočila. „Musíme hrát jiným způsobem než vysokými míči. Rozhodovat mohou standardní situace, musíme být celý zápas maximálně koncentrovaní na útočné i obranné,“ řekl Pulpit. Zatímco hostům bude chybět distancovaný záložník Marek Zúbek, domácí jdou do zápasu kompletní. Tedy bez dlouhodobě zraněného útočníka Lukáše Hartiga. V týdnu několik tréninkových jednotek vynechal levý obránce Jakub Heidenreich, který byl na reprezentačním srazu devatenáctky. V Nizozemsku Kuba odehrál ve středu první poločas, český národní tým uhrál remízu 1:1. Trenér Martin Pulpit věří, že mužstvo naváže na dobré výkony z předchozích zápasů a navrch přidá tři body. A také nějaké ty branky. „Nedáváme góly, takže musí dojít k nějakým změnám v sestavě. Chceme navázat na dobré výkony z předchozích čtyř těžkých zápasů a stejně jako před dvěma týdny proti Baníku Ostrava získat tři body,“ uzavřel Pulpit. Příznivce Sigmy čeká bohatý doprovodný program Bohatý doprovodný program, který olomoucká Sigma připravuje pro své příznivce, kazila na Andrově stadionu při posledním domácím utkání jen některá prostoduchá individua v barvách fanoušků Baníku na tribuně Sever. Kdo tentokrát vyhrával, najdete v řádcích níže. Stejné soutěže čekají na fanoušky i při utkání se Zlínem. Partnerem tohoto utkání je společnost Centrum Moravia Mercedes-Benz. Ti z vás, kteří přišli na náš stadion dříve, se mohli opět zúčastnit vědomostní soutěže. Zhruba 40 minut před úvodním hvizdem rozhodčího startovala soutěž pořádaná ve spolupráci našeho klubu a rádia Haná, mediálního partnera klubu. Speaker Mirek Skácelík Vám v rozhlase pustil postupně tři písničky a sdělil události z historie našeho klubu. Vaším úkolem bylo poznat rok resp. fotbalovou sezónu, ve kterém tyto písničky vznikly a kdy se události staly. Nápověda zazněla pochopitelně i z klubové historie. Svůj tip na sezónu zaslali nejrychleji formou sms na náš soutěžní telefon 721 101 351 Zbyněk Miller a Jakub Bednář, oba z Olomouce. Mimo suvenýrů od našeho klubu a rádia Haná, získali suvenýry od Olomouckého deníku a hlavně možnost zakopat si na branku v soutěži Střelba s Olomouckým deníkem o finanční hotovost v přestávce utkání! Každý soutěžící měl pouze dva pokusy ze středu pokutového území. Jedinou překážkou byla „hráčská zeď“. Výhry jsou stále stejné a lákavé: 1000, 10000 a 50000 Kč! Ani jeden však nemířil přesně. Dalším bodem programu bylo předání čerpadla SIGMA od partnera utkání, společnosti SIGMA PUMPY HRANICE, vylosovanému držiteli permanentky. Hodnotné ceny si převzal Josef Novotný z Lutína. A hodnotný dárek skončil opět v pravých rukách dlouholetého fandy Sigmy. Za svou věrnost byl odměněn Jiří Máša z Olomouce a přímo z hrací plochy si svou výhru odnesl. Následovala soutěž se společností ELECTRO WORLD. Soutěžící byli losováni také z řad majitelů zakoupených permanentek. Každý má možnost zakopat si na branku a vystřelit si tak televizor, domácí kino či cd přehrávač! Oba si navíc odnesli repliku míče adidas pro nadcházející ME v Rakousku a Švýcarsku, klubové suvenýry a dárky od našich mediálních partnerů. Nedostavil se ani jeden vylosovaný a tak si moderátor vzal dobrovolníky z tribuny. Ani jeden neměl dobrou mušku! Ve 2. poločase jsme ještě losovali dvě výherní čísla našeho zápasového bulletinu Fotbal INFO, která najdete na titulní straně vpravo nahoře. Dva vylosovaní vyhrávají poukázku v hodnotě 555,- Kč na konzumaci do jedné z restaurací sítě PAVLÍK GROUP. O svou výhru se přihlásili pánové Martin Horák a Václav Šperlík, oba z Olomouce. Svou soutěž mají i zástupci médií. Jejich úkolem bylo tipnout přesný výsledek utkání. Ten tipovali správně: David Kapsia, sigmafotbal.cz, Ondřej Kubát, esports.cz, Aleš Uher, Moravskoslezský deník, Jiří Němeček, sigmafotbal.cz, Zdeněk Hrubý, Týdeník Gól, Jan Dočkal, Olomoucký deník, Lubomír Pazdera, sigmafotbal.cz, Vanda Rajnochová, TV Nova, Stanislav Heloňa, Olomoucký večerník a Tomáš Němčanský, fotbal.cz. Všichni získali suvenýry od jednoho z hlavních partnerů našeho klubu, ADIDAS ČR. Partnerem další soutěže, tentokrát esemeskové, o nejlepšího hráče utkání, je Sportbar herna Sigma. Stačí poslat jméno hráče formou sms zprávy na mobilní telefonní číslo 721 101 351. Soutěž byla vyhodnocena ihned po skončení utkání. Nejlepším hráčem byl Vámi zvolen autor jediné branky utkání Martin Hudec. Tři vylosovaní účastníci byli kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla. Výherci obdrží od partnera soutěže kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 300 Kč a sadu hráčských karet! Sportbar Sigma najdete na Lazecké ulici 55. Dostavili se tentokrát všichni vylosovaní: Simona Stejskalová, Pavel Šafránek a Zdenek Svárovský, všichni z hanácké metropole. V internetové soutěži k utkání s Libercem vyhráli: 1. cena - pizza na měsíc zdarma od FORTYS PIZZA - Barbora Smičková, Olomouc 2. cena - taška s dárkovými předměty od SK Sigma - Petr Mik, Přerov 3. cena - taška s dárkovými předměty od SK Sigma - Petr Král, Olomouc.A tým - další aktuality:

Jílek: Nemáme se za co stydětJílek: Nemáme se za co stydět
| 20.05.2018
Sigma v deseti venku prohrálaSigma v deseti venku prohrála
| 19.05.2018
Sestava SK Sigma proti SpartěSestava SK Sigma proti Spartě
| 19.05.2018
29. kolo: Sigma jede na Spartu29. kolo: Sigma jede na Spartu
| 18.05.2018
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 18.05.2018
Předprodej na SK Sigma vs. Boleslav v plném prouduPředprodej na SK Sigma vs. Boleslav v plném proudu
| 17.05.2018
Sobotní zápas SK Sigma píská PříhodaSobotní zápas SK Sigma píská Příhoda
| 16.05.2018
Jílek: Sezona je určitě skvěláJílek: Sezona je určitě skvělá
| 15.05.2018
Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
| 14.05.2018
Exolomoučtí hráči v zahraničíExolomoučtí hráči v zahraničí
| 14.05.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná