1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Šindelář: Každá ztráta bodů mrzí

29.10.2013 / A tým

Po čtyřzápasové pauze způsobené zraněním se do základní sestavy SK Sigma Olomouc opět vrátil záložník Martin Šindelář. Comeback mu moc velkou radost neudělal, Sigma doma remizovala se Slováckem dva dva. V sobotu jste doplatili na dvouminutový výpadek, to vás stálo výhru. Jako už několikrát. Jak to? Proč se to stalo? Nevím. Je to asi o nějaké koncentraci. Nevíme, čím to je, ale stává se nám to docela často. Přitom jste měli zápas dobře rozehraný. Vletěli jsme na ně, David Houska dal krásný gól, měli jsme navrch. Ale pak si necháme dát zbytečné dva góly a zápas se úplně otočí. Pak jste měli ještě trošku pech, ve druhém poločase jste soupeře nepustili prakticky k ničemu, jen odkopával, ale z převahy jste vytěžili jen jeden gól. Je to škoda, že jsme nedali z té převahy více branek a neotočili to v náš prospěch. Ale můžeme být rádi, že jsme alespoň vyrovnali. Každá ztráta bodů mrzí, zadrbali jsme si to zase sami, kdy jsme trošku zaspali těch pár minut. V tabulce domácích zápasů na tom nejste moc dobře. Co udělat, aby byl Andrův stadion zase nedobytná pevnost? Vyhrávat. To musíme udělat. Zatím dostáváme moc branek. Proti Slovácku jsem hrál defenzivního záložníka, abychom to vyztužili. Ale stejně jsme dostali dvě branky. Buď musíme dát více branek, nebo méně dostávat. Jak se vám zase po delším čase hrálo? Měl jsem tam dva výborné spoluhráče, Davida Housku a Michala Ordoše. Myslím, že jim se to utkání povedlo nadstandardně. Já jsem se do kombinací moc nedostával ani nezapojoval. Spíš jsem se pro ně snažil dělat tu černou práci, aby mohli využít to, v čem jsou výborní. A zdravíčko už slouží? Je to dobré? Doufejme, že ano. Po soubojích to vydrželo, takže dobré.