SK Sigma U 15 druhá na turnaji v Korňi

15.02.2013 / Sportovní třídy

V sobotu 9. února se kluci z SK Sigma Olomouc U 15 zúčastnili mezinárodního turnaje ve slovenské Korni, hraném na velkém zastřešeném hřišti s umělou trávou. Sigmu čekalo celkem 5 utkání (po 25 minutách), a to postupně s MŠK Žilina (výhra 3:1, branky: Voleský, Brázdil, Rezek), FK Čadca (výhra 3:0, branky: Rezek, Hrabovský, Tilkeridis), polským Ruchem Chorzow (1:0, branky: Brázdil), SK Slavia Praha (0:0) a maďarským Kecskeméty (výhra 4:0, branky: Jati 2x, Brázdil, Psotka). V silné konkurenci se podařilo v základní skupině jasně zvítězit s příznivým skóre 11:1. Nespravedlivý systém turnaje však znamenal odehrání finálového zápasu prvního s druhou Slavií Praha. Slávisti vstoupili do utkání lépe a již od úvodních minut po chybě v obraně Sigmy vedli 1:0. Olomoučtí fotbalisté se ale nevzdali a krásnou brankou z 25 metrů srovnal Voleský - 1:1. Po základní hrací době byly na programu rozhodující penalty, které v poměru 9:8 nakonec lépe zvládli hráči Slavie a ne příliš zaslouženě si odvezli pohár za první místo. I přesto však chlapci z Olomouce předvedli svou kvalitu, kdy do poslední chvíle bojoval Brázdil o nejlepšího střelce na turnaji a Rezek dokonce získal ocenění za nejlepšího hráče turnaje. SK Sigma U 15: Psotka, Machalický, Jati, Brázdil, Kiška, Kolomazník, Hrabovský, Voleský, Antl, Vyhlídal, Rezek, Tilkeridis, Hamrla, Hejl.

Starší žáci SK Sigma s výhrou a prohrouStarší žáci SK Sigma s výhrou a prohrou
| 19.09.2016
Tým SK Sigma U 10 obsadil 2. místoTým SK Sigma U 10 obsadil 2. místo
| 13.09.2016
Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15
Start přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém TýnciStart přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém Týnci
Starší žáci SK Sigma vítězně se ZlínemStarší žáci SK Sigma vítězně se Zlínem
| 12.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma vítězně s OpavouStarší žáci SK Sigma doma vítězně s Opavou