Sleva -10% pro fanoušky

SK Sigma U 15 má druhé vítězství

21.08.2013 / Sportovní třídy

Tým SK Sigma Olomouc U 15 pokračuje úspěšně na turnaji v ukrajinském Lvově. Patnáctka vyhrála i druhý zápas, tentokrát si poradila s polským soupeřem. Sigma šla do vedení v závěru poločasu. Nejprve se trefil Baďura, pak Obdržálek, oběma střelcům asistoval Houdek. Tři minuty po pauze přidal z přihrávky Zifčáka třetí branku Zmrzlý. Ten se o šest minut později změnil v nahrávače a Chytil dal čtvrtý gól. „Dnes bylo zataženo a příjemných devatenáct stupňů. Soupeř byl tentokrát slabší, než Oděsa v prvním utkání. Měli jsme hodně šancí, ale kluci proměnili jen čtyři,“ řekl asistent trenéra Petr Jureček. SK Sigma Olomouc U 15 – Bogdanka Leczna 4:0 (2:0) Branky: 32. Baďura, 35. Obdržálek, 38. Zmrzlý, 44. Chytil. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Patnáctka SK Sigma podlehla LipskuPatnáctka SK Sigma podlehla Lipsku
| 17.05.2018
Patnáctka SK Sigma porazila HerthuPatnáctka SK Sigma porazila Herthu
| 16.05.2018
SK Sigma 2008 úspěšná v těžké konkurenciSK Sigma 2008 úspěšná v těžké konkurenci
Starší žáci SK Sigma zabodovali venkuStarší žáci SK Sigma zabodovali venku
| 14.05.2018
Starší žáci SK Sigma vítězili nad OpavouStarší žáci SK Sigma vítězili nad Opavou