SK Sigma U 15 porazila Černomorec Oděsa

20.08.2013 / Sportovní třídy

První zápas na turnaji v ukrajinském Lvově se týmu SK Sigma Olomouc U 15 povedl. Naše patnáctka si poradila s Černomorcem Oděsa, vyhrála o tři branky. Sigma po prvním poločase vedla 1:0, branku dal v 17. minutě přímo z rohu Ondřej Zmrzlý. V 53. minutě zvýšil po přihrávce Zmrzlého Rostislav Baďura na dva nula. A v poslední minutě završil skóre po přihrávce Patrika Stoklasy Zmrzlý. „Je tady velké horko, hráli jsme ve třiatřiceti stupních. První poločas vyzněl v náš prospěch, měli jsme dost šancí, ve třech tutových byl Erik Smítal. Po přestávce už to bylo vyrovnanější, po naší druhé brance už jsme soupeře znovu jasně přehrávali,“ hlásil ze Lvova Petr Jureček, asistent trenéra. SK Sigma Olomouc U 15 - Černomorec Oděsa 3:0 (1:0) Branky: 17. a 70. Zmrzlý, 53. Baďura. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále