SK Sigma U 15 porazila Černomorec Oděsa

20.08.2013 / Sportovní třídy

První zápas na turnaji v ukrajinském Lvově se týmu SK Sigma Olomouc U 15 povedl. Naše patnáctka si poradila s Černomorcem Oděsa, vyhrála o tři branky. Sigma po prvním poločase vedla 1:0, branku dal v 17. minutě přímo z rohu Ondřej Zmrzlý. V 53. minutě zvýšil po přihrávce Zmrzlého Rostislav Baďura na dva nula. A v poslední minutě završil skóre po přihrávce Patrika Stoklasy Zmrzlý. „Je tady velké horko, hráli jsme ve třiatřiceti stupních. První poločas vyzněl v náš prospěch, měli jsme dost šancí, ve třech tutových byl Erik Smítal. Po přestávce už to bylo vyrovnanější, po naší druhé brance už jsme soupeře znovu jasně přehrávali,“ hlásil ze Lvova Petr Jureček, asistent trenéra. SK Sigma Olomouc U 15 - Černomorec Oděsa 3:0 (1:0) Branky: 17. a 70. Zmrzlý, 53. Baďura. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Starší žáci SK Sigma s výhrou a prohrouStarší žáci SK Sigma s výhrou a prohrou
| 19.09.2016
Tým SK Sigma U 10 obsadil 2. místoTým SK Sigma U 10 obsadil 2. místo
| 13.09.2016
Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15
Start přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém TýnciStart přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém Týnci
Starší žáci SK Sigma vítězně se ZlínemStarší žáci SK Sigma vítězně se Zlínem
| 12.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma vítězně s OpavouStarší žáci SK Sigma doma vítězně s Opavou