BUSINESS PLES v Olomouci, pátek 26.1.2018, Hotel NH Collection Olomouc Congress Sleva -10% pro fanoušky

SK Sigma U 15 porazila Černomorec Oděsa

20.08.2013 / Sportovní třídy

První zápas na turnaji v ukrajinském Lvově se týmu SK Sigma Olomouc U 15 povedl. Naše patnáctka si poradila s Černomorcem Oděsa, vyhrála o tři branky. Sigma po prvním poločase vedla 1:0, branku dal v 17. minutě přímo z rohu Ondřej Zmrzlý. V 53. minutě zvýšil po přihrávce Zmrzlého Rostislav Baďura na dva nula. A v poslední minutě završil skóre po přihrávce Patrika Stoklasy Zmrzlý. „Je tady velké horko, hráli jsme ve třiatřiceti stupních. První poločas vyzněl v náš prospěch, měli jsme dost šancí, ve třech tutových byl Erik Smítal. Po přestávce už to bylo vyrovnanější, po naší druhé brance už jsme soupeře znovu jasně přehrávali,“ hlásil ze Lvova Petr Jureček, asistent trenéra. SK Sigma Olomouc U 15 - Černomorec Oděsa 3:0 (1:0) Branky: 17. a 70. Zmrzlý, 53. Baďura. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Sigma U 15 třetí v haleSigma U 15 třetí v hale
| 25.11.2017
Starší žáci SK Sigma vítězní ve VítkovicíchStarší žáci SK Sigma vítězní ve Vítkovicích