SK Sigma U 16: Spokojenost s body, s výkonem nikoliv

30.05.2013 / SCM

Ve vloženém 20. kole SCM U 16 hrála šestnáctka SK Sigma Olomouc doma proti Frýdku-Místku. Zvítězila vysoko 4:0, ale trenér Ivo Gregovský svůj tým moc nechválil. Sigma díky nabitému programu nastoupila v pozměněné sestavě. Nabádali jsme hráče od počátku k aktivitě a vysokému nasazení, ovšem tím nás zklamali. Tempo zápasu nebylo dobré a brzy se s tím uspokojili hráči na obou stranách. Hrálo se převážně ve středu pole s minimem příležitostí. Sigma měla sice územní převahu, ale nedokázala z ní nic vytěžit. Až po slabé střele Boscata a chybě hostujícího brankáře se ujala vedení. Druhý poločas se domácí sestava prostřídala a ofenziva Sigmy rozhýbala frýdeckou obranu. Sigma vstřelila druhou branku a hosté pomalu přestali klást odpor. Díky dalším dvěma gólům, bylo o pohodlné výhře domácích rozhodnuto. Utkání se hrálo na velmi slabé úrovni. „První půle byla z naší strany velmi podprůměrná. Absolutně jsme neměli dostatek pohybu zejména bez míče, sice jsme jej měli v neustálém držení, ale v chůzi si moc příležitostí opravdu nevytvoříte. Druhou půli nám oživila střídání, hra se částečně zlepšila a díky tomu přišly i branky. Někteří hráči by si měli zásadně uvědomit s jakým přístupem a nasazením mají utkání absolvovat,“ řekl trenér Ivo Gregovský. SK Sigma Olomouc U 16 – Frýdek Místek U 16 4:0 (1:0) Branky: Brhel 2, Boscato, Fojtík. SK Sigma U 16: Zlámal – Štverák, Ščípa (53. Demeter), Částečka, Dostál – Matocha (50. Fojtík), Lasovský (62. Surzyn), Schlimbach, Krejčí (55. Maňák) – Vasiljev, Boscato (50. Brhel). Trenér Ivo Gregovský.