SK Sigma U 17: S Frýdkem o šest

30.05.2013 / SCM

Dohrávané 20. kolo SCM U 17 postavilo týmu SK Sigma Olomouc U 17 do cesty soupeře z Frýdku – Místku. Po výborném utkání v Brně jsme chtěli výkon zopakovat a přidat další body do tabulky. Úvod utkání byl celkem ospalý, ale aktivnější jsme byli my. Bohužel nám vázla kombinace a předržovali jsme na všech postech míč. Zhruba po 20. minutách se hra zrychlila a výsledkem byl pokutový kop po faulu hostujícího brankáře na Havlíčka. K míči se postavil Seibert, ale nepovedenou střelu mu gólman chytil. Když už se první poločas chýlil ke konci tak se přeci jen tečovanou střelou prosadil Stanečka. – 1:0 Dvě minuty před koncem nachystal produktivní Stanečka gól i pro Kotůlka – 2:0. Druhý poločas jsme zcela ovládli. Soupeř odpadl a jen čekal, co se s ním stane. Ve 44- minutě přidal Kotůlek svůj druhý gól – 3:0. Soupeř v těchto chvílích absolutně nestíhal a jen stěží odrážel naše útočné nájezdy. V rozmezí 68. – 70. minuty se dvakrát trefil Vogl, přičemž druhé brance předcházela skvělá individuální akce – 5:0. Konečnou podobu výsledku a završený hattrick přidal v 72. Kotůlek – 6:0. Utkání lze hodnotit zcela pozitivně až na pomalý rozjezd v utkání. Soupeř byl oslaben o několik hráčů a na jeho výkonu se to až příliš projevilo. Konečně jsme se také prosadili vícekrát v koncovce a věříme, že nám vydrží zbývající tři kola do konce soutěže. SK Sigma Olomouc U 17 – MFK Frýdek – Místek U 17 6:0 (2:0) Branky: 38., 44. a 72. Kotůlek (Stanečka, Vogl), 68. a 70. Vogl, 36. Stanečka (Seibert). SK Sigma U 17: Hora – Kováč (60. Baďura), Markovič, Sikora, Kotůlek – Kubeček (45. Fojtík), Kyselák – Seibert, Stanečka (60. Hudec), Vogl – Havlíček (65. Holčapek). Trenér Vojtěch Smolák.

SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick