Škerle: Ten gól už nic neřešil

17.04.2013 / A tým

Odvetný zápas čtvrtfinále Poháru České pošty týmu SK Sigma Olomouc nevyšel. Na Letné jsme se Spartou prohráli 2:4. Druhou branku dal v nastaveném čase kapitán Aleš Škerle. Z gólu ale sváteční střelec žádnou radost neměl. „Už byl jen takový symbolický, nic neřešil,“ řekl Škerle. Hlasatel na stadionu vás neuvedl jako střelce branky, ale druhý gól ve středečním utkání na Spartě jste dal vy, že ano? Ano, dal jsem ho já. Ale nějak velkou radost jste z toho neměl. Tam není z čeho se radovat. Prostě jsme prohráli čtyři dva a ten gól už byl jen takový symbolický, už nic neřešil. Proč jste znovu prohráli dva čtyři? No, dostali jsme čtyři góly … Sparta využila první šanci a pak se nám těžko hrálo. To, co jsme si řekli, že budeme vyčkávat na svou příležitost, se všechno zbouralo v sedmé minutě. A museli jsme dohánět. Myslím si, že ten herní výkon byl z naší strany lepší, ale je vidět, že tam je pořád co zlepšovat. Navíc jste měli možná i celkem pech, Sparta v každém z poločasů dala hned z první střely, kterou vůbec měla, gól. Bohužel je to tak. Potvrdili formu, kterou mají, že jsou na vítězné vlně. Hrají v klidu a nic je netlačí. O to horší je to pro nás, my máme nějakou sérii, kterou chceme co nejdříve prolomit. A bylo dobré je prolomit už v neděli doma s Boleslaví. Samozřejmě. Chtěli jsme to nějak zvládnout už ve středu, uhrát dobrý výsledek. Nějaký základ na neděli tam je, ale pořád tam máme co ladit.