JEDENÁCTKA A TRENÉR STOLETÍ

Aktuality

Soutěže a akce pro fanoušky

23.02.2013 / A tým

S blížícím se startem jarní části Gambrinus ligy přinášíme fanouškům shrnutí všech soutěží a akcí, do kterých se mohou take zapojit. A k tomu I něco z novinek, které jsme pro fans SK Sigma Olomouc na jaro připravili. Jedna z nich vám ušetří kapsu, I přes zvýšení DPH zůstávají ceny občesrtvení na Andrově stadioně stejné jako na podzim. Soutěže a akce pro fanoušky – jaro 2013 Novinky pro jarní část sezony: - po logu města Olomouc přibyly jmenovky hráčů na dresech. Fanoušci SK Sigma Olomouc dlouhá léta volali po tom, aby hráči Modré laviny nastupovali se jmenovkami. To se jim nyní splní, náš tým už v prvním utkání jarní části ligy vyběhne se jmény na zádech. - klubová prodejna Fanshop je od letošního roku schopna vyrobit dres podle přání fanouška na počkání. Zatímco ještě na podzim mohla být při výrobě repliky dresu SK Sigma Olomouc čekací doba i v řádech dnů, teď je všechno jinak. Jméno a číslo podle vašeho přání vám nyní ve fanšopu, nejen na dres, připraví prakticky na počkání, do deseti až patnácti minut. - občerstvení na stadionu zachová stávající ceny i přes zvýšení DPH. I přesto, že došlo ke zvýšení sazby DPH zůstávají ceny občerstvení při zápasech SK Sigma Olomouc stejné. - rodinný sector se nachází na hlavní tribuně v sektoru E, má samostatný vchod, v jehož blízkosti je dětské hřiště. Věrnostní program: V měsíci lednu proběhla kampaň „Horké modré jaro“ na koupi permanentní vstupenky, členství ve Věrnostním programu. Všichni noví členové tak mohli získat jarní soutěžní utkání klubu s výraznou slevou. Věrnostní program funguje již 5. sezonu. Každý člen získá zdarma kartu SPHERE, na kterou mohou registrovaní členové Věrnostního programu čerpat slevy 5 až 30 % u více než 8.500 partnerů v ČR a SR, ale také přímo u dalších partnerů klubu. Karta podléhá registraci, díky které můžeme oslovit členy VP jak telefonicky, tak i elektronickou poštou. Posíláme informace o změnách termínů utkání, přání k narozeninám, aktivity našich partnerů, ale jsme také schopni z tohoto seznamu, který čítá 1.460 členů, oslovovat jednotlivce např. při ztrátě dokladů, nebo právě permanentní vstupenky. Navíc řady z členů aktivně s klubem komunikuje o tom, co jim třeba na stadionu vadí, nebo naopak co je potěšilo. Soutěže při utkání: - v týdnu před utkáním probíhá losování o lístky na Rádiu Haná. - přímo před utkáním probíhá před Fanshopem kvalifikace Rádia Haná, ta posune dva nejlepší ke kopání s Olomouckým deníkem v poločase o 1000, 10 000 nebo 50 000 Kč. - dva vylosovaní a předem telefonicky informovaní členové Věrnostního programu jdou v půlce kopat na druhou branku, kde je čekají ceny od Electroworldu + míč adidas, - další partner Herna Sport Bar Sigma věnuje třem vylosovaným, kteří zaslali během utkání sms se jménem hráče utkání poukaz ke konzumaci v hodnotě 300 Kč. - s hráčem utkání pak jdou dva členové VP slavící v den utkání na večeři do restaurace Blues Rock Café. - Bruk Pizza Bar věnovala 1 pizza tolar na konzumaci 1 pizzy dle vlastního výběru. Při utkání vyfotíme jednoho diváka, který je v dalším bulletinu zveřejněn a pak si stačí jen pro tolar přijít. Akce v průběhu roku: - každoroční akce pro děti na náměstí u radnice či u Androva stadionu ke Dni dětí, - závody motokár proti našim fotbalistům, - besedy se zástupci vedení klubu, trenérem a hráči, - populární akce Sigma mezi paneláky a Sigma On Tour – tréninky pro příchozí děti uprostřed olomouckých sídlišť a také na hřištích menších oddílů v Olomouci, nebo jiných městech Olomouckého kraje - každoroční letní turnaj fanoušků v malé kopané v našem areálu, - vánoční halový fotbálek fanoušků proti našim hráčům s následným posezením v klubové restauraci Gól, Podporujeme: - pravidelné aukce dresů na webu pro fanoušky, aukce na Společenském večeru klubu. Těmito akcemi finančně i materiálně podporujeme: Sdružení Šance, Nadace Malý Noe, Občanské sdružení SPOLU Olomouc, Spolek TREND vozíčkářů Olomouc, Občanské sdružení Dobré místo pro život, Blanickou školičku, Středisko S.O.S. pro vzájemnou pomoc občanů a jiné. Letos v lednu tak náš klub podpořil Sdružení Šance a Nadaci Malý Noe částkou 200.000 Kč, - sbírky pořádají i hráči sportovních tříd ZŠ Heyrovského, Připravujeme v jarní části sezony: - kolekce dresů dle návrhů a hlasování fanoušků, - kolekce Sigma oblečení pro fanoušky, - po skončení sezony Den otevřených dveříA tým - další aktuality:

Ohlasy po utkání s OpavouOhlasy po utkání s Opavou
| 14.04.2019
Ze Slezska bez bodu. Sigma prohrála v OpavěZe Slezska bez bodu. Sigma prohrála v Opavě
| 13.04.2019
Sestava SK Sigma proti OpavěSestava SK Sigma proti Opavě
| 13.04.2019
28. kolo: Sigma jede do Opavy28. kolo: Sigma jede do Opavy
| 12.04.2019
Vsupenky na Teplice již v prodejiVsupenky na Teplice již v prodeji
| 09.04.2019
Ohlasy po vítězném utkání nad KarvinouOhlasy po vítězném utkání nad Karvinou
| 07.04.2019
Sigma se dere tabulkou nahoru. Karvinou porazila 3:2Sigma se dere tabulkou nahoru. Karvinou porazila 3:2
| 07.04.2019
Sestava SK Sigma proti KarvinéSestava SK Sigma proti Karviné
| 07.04.2019
27. kolo: Sigma doma přivítá Karvinou27. kolo: Sigma doma přivítá Karvinou
| 06.04.2019
Trenér Jílek a Šimon Falta krátce před utkáním s KarvinouTrenér Jílek a Šimon Falta krátce před utkáním s Karvinou
| 05.04.2019OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná