Starší žáci remizovali s Oviedem

27.03.2006 / A tým

Včerejší den byl pro výpravu opět ve znamení utkání. Tým odehrál poslední zápas španělského turné v Oviedu. Místem utkání bylo sportovní centrum mládeže Realu Oviedo, které se nachází 7 km od města. Výkop utkání byl naplánován na pravé poledne. Počasí krásné letní. Zápas se hrál netradičně 2 x 45minut (starší žáci mají hrací dobu 2 x 35 minut). Přesto se hrálo s velkým nasazením na obou stranách po celé utkání. „První branku utkání vstřelili domácí. Standardní situaci zakončili domácí hlavou již v 10. minutě a my tak prohráli 1. poločas 1 – 0,“ zhodnotil stručně první část utkání Petr Jureček, asistent trenéra. Utkání mělo stejný průběh i v úvodu 2. poločasu. Hosté se snažili vyrovnat, soupeř oplácel rychlými protiútoky. „Několikrát nás podržel brankář Bača. Machlický krásnou hlavičkou roztřásl břevno soupeře. Dalších několik šancí zlikvidoval výborný domácí gólman,“ pokračoval Petr Jureček. Vyrovnat se Sigmě podařilo až 10 minut před koncem utkání. Průnik Mičky po křídle a jeho centr zakončil přesnou hlavičkou Punčochář, 1 – 1. Na výsledku se již nic nezměnilo a tak se soupeři rozešli smírně. „Tento zápas byl jednoznačně nejlepší, co jsme zde odehráli a diváci to ocenili dlouhým potleskem, který patřil zaslouženě oběma mužstvům za krásný fotbalový zážitek," zakončil hodnocení utkání Petr Jureček. Dnešní den je posledním dnem soustředění. Hráče čekal ranní trénink na místní pláži, odpolední fázi vyplní vyplavání v městském bazénu.

Další týden přípravy zakončí dva zápasyDalší týden přípravy zakončí dva zápasy
| 16.01.2017
Laciné branky samozřejmě mrzí, řekl JílekLaciné branky samozřejmě mrzí, řekl Jílek
| 15.01.2017
Radek Látal v premiéře za áčko skórovalRadek Látal v premiéře za áčko skóroval
| 14.01.2017
Sigma hraje první přípravu, jede do ŽilinySigma hraje první přípravu, jede do Žiliny
| 13.01.2017
Druhý týden přípravy: testy na FTK a první zápasDruhý týden přípravy: testy na FTK a první zápas
| 10.01.2017
Do přípravy s týmem SK Sigma se zapojí útočník ManziaDo přípravy s týmem SK Sigma se zapojí útočník Manzia
| 09.01.2017
Jarní program soutěže změnila repre pauzaJarní program soutěže změnila repre pauza