Starší žáci(U15):2.kolo Nike Premier cupu- postup do semifinále

02.10.2006 / Sportovní třídy

Ve středu 27.9. proběhlo v Přerově 2.kolo žákovského turnaje Premier Cup, kterého se zúčastnila 4 ligová mužstva. Kromě Sigmy také Baník Ostrava, Zlín a Slovácko. První dva si zajistily postup do semifinále. Sigma – Baník Ostrava 0:1(0:0) – v úvodním zápase se opět potvrdila naše bolest a to je střílení branek. Již v prvním poločase jsme měli 3 vyložené šance, ale udeřil soupeř po hrubé chybě našeho stopera. Ve zbytku zápasu jsme se prali sami se sebou a nedokázali jsme již vyrovnat. Sigma – Zlín 1:1(1:1) – stejný scénář jako úvodní utkání. V prvním poločase jsme si vytvořili převahu, kterou jsme ovšem dokázali pouze jednou brankově zúročit (Pecha). Ve 2.poločase se hra vyrovnala a do šancí se dostával Zlín, ale ztroskotal vždy na výborném Reichlovi. Sigma – Slovácko 1:0(1:0) – v závěrečném utkání turnaje hrála obě mužstva o vše. Slovácku stačila k postupu remíza, my jsme museli zvítězit. Utkání se hrálo ve velkém tempu a po šancích na obou stranách jsme šli do vedení po gólu Hály. Vyrovnávací brance zabránil těsně před poločasem vynikajícím zákrokem Reichl. Ve 2.poločase jsme se spíše soustředili na udržení výsledku, přesto jsme si vytvořili dvě stoprocentní šance (Pecha). V závěru nás opět podržel Reichl a mohli jsme slavit postup do dalšího kola.

Sigmácká akademie je na soustředěníSigmácká akademie je na soustředění
| 19.09.2017
Starší žáci SK Sigma zabodovali ve ZlíněStarší žáci SK Sigma zabodovali ve Zlíně
| 17.09.2017
Sigma U 11 slaví 3. místo na E.ON Junior Cupu!Sigma U 11 slaví 3. místo na E.ON Junior Cupu!
| 12.09.2017
Starší žáci Sigmy opět s jasnými výhramiStarší žáci Sigmy opět s jasnými výhrami