Středeční předehrávky mládeže Sigmy

20.05.2010 / Sportovní třídy

Anglický týden mají mládežníci SK Sigma Olomouc. Své soupeře si pozvali na „dvojku“ a umělou trávu Androva stadionu. Všechny týmy si poradily se svými soupeři, jen „U13“ nenašla zbraň na pevnou obrannou hráz soupeře z Hlučína a prohrála 0:1. „U15“ – Rekordní vítězství . V 14. kole MSŽL přivítali žáci Sigmy na těžkém terénu mužstvo Hlučína. Hosté předvedli snaživý výkon, ale s narůstajícím brankovým přídělem rezignovali a odešli vysoce poraženi. 14.kolo MSŽL - starší „U15“ SK Sigma Olomouc – Hlučín 9 : 0 (3 : 0) Zápas hraný na „dvojce“ Androva stadiónu měl jednoznačný průběh. Od prvních minut se žáci Sigmy pustili do dobývání hlučínské obrany, které odolávala jen do 19. minuty. Postupně narůstající skóre se zastavilo na devíti brankách a znamenalo rekordní vítězství v letošní žákovské lize. Branky: 65. a 68. Ševčík, 19. Kalvach, 22. vlastní, 33. Novák, 37. Dluhý-Smith, 43. Danis, 44. Šteigl, 57. Chorý; Sestava : Neuer (48.Kopřiva), Herynek, Ševčík, Baculák, Lasovský (36. Dluhý-Smith – 48.Hustý), Kalvach (36. Šteigl), Vichta, Novák, Chorý, Danis, Kamený (36. Šulák) Trenér: Pavel Tököly U14 - UTRÁPENÉ TŘI BODY. 14. kolo MSŽD „U 14“ SK Sigma Olomouc „B“ - Opava „B“ 2:1(1:1) Dnešní zápas hraný na umělé trávě nám sice přinesl tři body, ale z předvedeného výkonu našich borců až někdy bolely oči. Z herní krize jsme se bohužel ještě nedostali, ale tři body jsou tři body. Začátek zápasu proběhl převážně ve středu hřiště ve vlažném tempu z naší strany, čehož využil soupeř, kterému se podařilo ve 12.min skórovat. To nás nakoplo a začali jsme hrát svižněji. Soupeře jsme dostali na jeho polovinu, ale vyložené šance jsme si nevytvářeli. Ujala se až v 19. min Kratochvílova tečovaná střela z dálky. S tímto stavem se šlo do kabin. Druhý poločas probíhal ve stejné režii jako první. Snaživého soupeře jsme sice přehrávali, ale bez nápaditější akce směrem do jeho šestnáctky. V 54.min jsme dotlačili míč podruhé do sítě Kotůlkem, který dorážel vyraženou střelu brankařem soupeře. Další šanci neproměnil Zrník, když z malého vápna hlavou přestřelil branku.Do konce zápasu se nic podstatného nestalo, takže jsme spokojeni se třemi body. Branky: 19. Kratochvíl(Weinlich), 54. Kotůlek (Kováč) Sestava: Hora, Klobouček(48.Sikora),Kotouč, Jura, Suchánek(60.Šuba), Kubeček, Kasal(42.Zrník),Weinlich, Kotůlek, Wisner(35.Kováč), Kratochvíl. Trenér: Miloslav Novotný, Stanislav Skříček Autor: Jaroslav Kubeček „U12“ – doma konečně potvrdila předchozí výhru. Ve 25. kole MSŽD Sigma porazila Opavu o rozdíl třídy. 25. kolo MSŽD „U12“ SK Sigma Olomouc – SFC Opava 3:0 (1:0) Domácí začali aktivněji a hned v 9. minutě otevřel skóre Polách. Na obou stranách se kupila po zbytek prvního poločasu spousta nepřesností bez vážnějšího ohrožení obou branek. Do druhého poločasu Sigma více zpřesnila hru a pouštěla se do více povedených kombinací. V 35. minutě uklidil míč do sítě Brázdil, který chytrou střelou k tyči zpoza velkého vápna nedal hostujícímu brankáři šanci. Tlak domácích korunoval krásnou brankou o pět minut později Takáč. Branky: 9. Polách (Brázdil), 35. Brázdil (Juráš), 40. Takáč Základní sestava: Psotka – Havlas, Metelka, Kráčmar – Juriga, Juráš, Brázdil, Valouch – Polách, Zapletal, Takáč. Střídali: Kolomazník, Lýsek, Kiška, Žouželka, Cybyk. Trenér: Vojtěch Smolák Autor: Martin Neoral

SK Sigma U 14 třetí v Banské BystriciSK Sigma U 14 třetí v Banské Bystrici
| 10.12.2016
Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále