Sleva -10% pro fanoušky

Svátek fotbalu – postup ZŠ Heyrovského

13.06.2011 / Sportovní třídy

První dva dny tohoto týdne patří stadion SK Sigma Olomouc Svátku fotbalu. Na republikovém finále Mc Donalds Cupu hrají také kluci ze ZŠ Heyrovského, tým je převážně tvořen kluky, kteří hrají za SK Sigma Olomouc. Úvodní den turnaje se mladým Sigmákům povedl, do play-off postoupili ze druhého místa. V základní skupině C kluci ze ZŠ Heyrovského porazili ZŠ Sever Hradec Králové 4:2, pak prohráli se ZŠ Sportovní Uherské Hradiště 0:4 a závěrečném duelu vyhráli 4:0 nad ZŠ Ohrazenice Pardubice. V úterý 14. června Svátek fotbalu pokračuje zápasy o konečné umístění.

Starší žáci SK Sigma vítězili ve ZlíněStarší žáci SK Sigma vítězili ve Zlíně
| 20.04.2018
Starší žáci SK Sigma vítězili nad JihlavouStarší žáci SK Sigma vítězili nad Jihlavou
| 15.04.2018
Dva hráči SK Sigma jsou v repre U 14Dva hráči SK Sigma jsou v repre U 14
| 05.04.2018
U 15 obsadila na turnaji ve Vídni 3. místoU 15 obsadila na turnaji ve Vídni 3. místo
Starší žáci SK Sigma zabodovali naplnoStarší žáci SK Sigma zabodovali naplno
| 04.04.2018
Sigma U 10 vyhrála domácí turnajSigma U 10 vyhrála domácí turnaj
| 01.04.2018
Sigma U 11 zvládla domácí turnaj na výbornouSigma U 11 zvládla domácí turnaj na výbornou