Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Těsná porážka se Schalke

19.07.2011 / A tým

V prvním ze tří přípravných zápasů na rakouském herním soustředění bylo prvoligovému týmu SK Sigma Olomouc soupeřem německé bundesligové Schalke 04. Trenér Zdeněk Psotka poslal poprvé v přípravě do ostřejší sestavy záložník Tomáše Hořavu. V prvním poločase duelu padla jediná branka, žel bohu to bylo do naší sítě. V 15. minutě skóroval hlavou po rohovém kopu Papadopoulos. Do druhé půle duelu proti Schalke nenastoupili Kučera a Murin, nahradili je Koutný a Škerle. Těsnou prohrou 0:1 skončil i celý zápas. Utkání s letošním semifinalistou Ligy mistrů bylo pro náš tým velkou prověrkou. "To jednoznačně. Soupeř měl obrovskou kvalitu, především to platilo pro druhý poločas, kdy poslal do hry základní jedenáctku. Byli velmi dobří, sehraní, výborně kombinovali," řekl trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka. Další přípravný zápas hraje Sigma ve čtvrtek 21. července proti izraelskému týmu Maccabi Petah Tikva (18:30, Pöllau). SK Sigma Olomouc – Schalke 04 0:1 (0:1) Branka: 15. Papadopoulos. SK Sigma: Drobisz - Janotka, Kučera (46. Koutný), Murin (46. Škerle), Vepřek - Rossi, Hořava (70. Nepožitek), Navrátil (57. Bajer) - Varadi, Heinz (57. Schulmeister), Petr (82. Vavřík). Trenér Zdeněk Psotka. Schalke: 1. poločas: Schober - Uchida, Papadopoulos, Metzelder, Sarpei - Kluge, Annan - Gavranovic, Morávek, Jurado – Edu. 2. pol.: Fährmann - Höger, Höwedes, Papadopoulos, Fuchs - Matip - Baumjohann, Holtby, Draxler – Huntelaar. Trenér Ralf Rangnick.

Jílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoněJílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoně
| 22.03.2017
Sladký: Je to určitě velké zklamáníSladký: Je to určitě velké zklamání
Mohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl ŠkerleMohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl Škerle
| 21.03.2017
| 20.03.2017
Další zápas SK Sigma má upřesněný termínDalší zápas SK Sigma má upřesněný termín
Předprodej na další zápas SK Sigma zahájenPředprodej na další zápas SK Sigma zahájen