9. kolo SK Sigma Olomouc vs FK Dukla Praha

Tomeček skóroval za reprezentaci

28.04.2011 / A tým

Dva hráči SK Sigma Olomouc se objevili v nominaci trenéra Jakuba Dovalila do nově se tvořící jedenadvacítky. V utkání proti Slovensku, které se hrálo v Šardicích, nastoupili obránce Milan Machalický a záložník Václav Tomeček. Český výběr pod hlavičkou U 20 se Slováky remizoval 2:2. Druhou branku domácího týmu dal Václav Tomeček, který nastoupil do druhého poločasu. Milan Machalický šel do hry v 57. minutě. Česko U 20 - Slovensko U 20 2:2 (1:0) Branky: 44. Darida, 65. Tomeček - 75. Šimonek, 90 (+1) Vavrík. ČR U 20: Heča (46. Hladký) - Nitrianský (46. Pernica), Coufal, Čmovš, Palko (57. Machalický) - Hofmann - Kopic (82. Wolf), Darida, Hanousek (46. Tomeček), Novák (46. Hlúpik) - Nešpor (46. Kraut). Trenér Jakub Dovalil.

9. kolo: Sigma hraje doma proti Dukle9. kolo: Sigma hraje doma proti Dukle
| 21.09.2018
Hanácká kronika: SK Sigma Olomouc vs. FK Dukla PrahaHanácká kronika: SK Sigma Olomouc vs. FK Dukla Praha