Tottenham Hotspur - Sigma

03.04.2009 / Sportovní třídy

Den třetí: londýnští kohouti Tottenham Hotspur vs. Sigma "U14" 4:0 Třetí den jsme v 11 hodin vyrazili k zápasu, na který se všichni moc těšili, neboť byl spojen s prohlídkou stadionu White Hart Lane klubu Tottenham Hotspur a návštěvou jejich tréninkového centra. Již na stadionu nás přivítal šéftrenér mládeže Trevor Webb, který se nám v maximální míře věnoval, provedl nás celým zázemím stadionu včetně kabin domácích a VIP tribuny. Po nákupu suvenýrů ve fanshopu jsme vyrazili do nedalekého tréninkového centra mládeže. Samotná prohlídka vybavení a zázemí centra v nás zanechala velký dojem. Stejný dojem v nás zanechal i samotný zápas a předvedená hra soupeře, který nás přehrával ve všech směrech. Po vzájemné dohodě trenérů obou mužstev byla zvolena hrací doba 3 x 25 minut. První část utkání jsme prohráli 2:0 po dvou zbytečných chybách. Druhá třetina zápasu skončila 0:0, kdy byla hra vcelku vyrovnaná. V závěrečné třetině se projevila celková vyspělost soupeře a zároveň se u našich hráčů projevila únava z předešlého zápasu s Readingem. Chlapcům na závěr odešly síly a závěrem inkasovali další dva góly. Zápas skončil 4:0. Všichni věříme, že i přes tuto porážku si hráči z tohoto utkání odnesou mnoho pozitivního. Jak v přístupu k samotné hře, tak v individuálních herních činnostech. Zítra nás čeká závěrečný zápas našeho pobytu v Anglii s celkem Burton Rovers.

Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále