Tři body pro U 17 trefil Langer

25.03.2011 / SCM

Také týmu SK Sigma Olomouc U 17 zápas v Opavě vyšel na tři body. Bylo to ale drama, které rozhodla exkluzivní střela Tomáše Langera ze 76. minuty. V prvním poločase hosté nehráli dobře a mohli být rádi, že dostali jenom jednu branku. Druhý, ten už byl o něčem jiném. Sigma si vynutila drtivou převahu, kterou také korunovala dvěma góly. V 68. minutě srovnal hlavou po rohu Hlavica, čtyři minuty před koncem předvedl exportní ránu Langer, z dobrých třiceti metrů trefil krásnou šibenici a bylo rozhodnuto. „Za druhý poločas patří týmu poděkování, ale první, ten dobrý nebyl. Chyběl tam pohyb, nasazení, osobní statečnost, takhle by to nešlo,“ řekl po utkání trenér SK Sigma U 17 Václav Jílek. Opava U 17 – SK Sigma Olomouc U 17 1:2 (1:0) Branky Sigmy: 68. Hlavica, 76. Langer. SK Sigma U 17: Urbášek – Hlavica, Studený (36. Hodis), Řehák, Hýbl – Richter, Ševčík, Bača (41. Bzirský), Langer (78. Machálek) – Holub, Chrašč. Trenér Václav Jílek.

Dorost SK Sigma v Třinci s jednou výhrouDorost SK Sigma v Třinci s jednou výhrou
| 24.09.2017
Sedmnáctka doma těsně prohrálaSedmnáctka doma těsně prohrála
Devatenáctka Sigmy porazila TepliceDevatenáctka Sigmy porazila Teplice
Sedmnáctka SK Sigma za tři góly tři bodySedmnáctka SK Sigma za tři góly tři body