Tým juniorka/B prohrál s Hradcem

11.07.2012 / B tým

Druhý zápas přípravy odehrál spojený tým juniorky a béčka SK Sigma Olomouc v Ústí nad Orlicí s juniorkou Hradce Králové. Naše mužstvo nezvládlo první poločas a prohrálo. Hradečtí v první půlce, ve 25. a 38. minutě, ztrestali dvě chyby Sigmy a po poločase vedli. Devět minut po přestávce přihrál Houska A. Ševčíkovi, který snížil. Další gól i přes herní převahu a dost šancí už hosté nepřidali. „Jsem nespokojený s hrubými chybami v prvním poločase. Ze dvou v podstatě totožných situací jsme dostali dvě branky, navíc to byly jediné střely domácích mezi tyče. Že jsme nedali šance, to je věc druhá, ale takové chyby prostě nemůžeme dělat,“ řekl trenér Augustin Chromý. Do utkání nezasáhli vzhledem k zdravotnímu stavu Můčka, Zahradníček a Chlebek. Další utkání hraje spojený tým juniorky a béčka v sobotu v Leštině proti Zábřehu (17.00). Hradec Králové jun. – SK Sigma Olomouc jun./B 2:1 (2:0) Branka Sigmy: 54. A. Ševčík. SK Sigma: 1. poločas: Reichl – Globa, Ješko, Soušek, Machalický – Hladík, Habusta, Bernard, Hrušák – Pančochář, Rolinc. 2. pol.: Reichl – Texl, Svozil, Zbraněk, F. Přikryl – Schmidt, Plšek, Houska, Falta – A. Ševčík, Nešický. Trenéři Augustin Chromý a Jiří Derco.

B-tým má za sebou první den přípravyB-tým má za sebou první den přípravy
| 13.01.2020
Souhrn podzimní části sezóny B-týmuSouhrn podzimní části sezóny B-týmu
| 04.12.2019
B-tým na závěr podzimu nestačil na HlučínB-tým na závěr podzimu nestačil na Hlučín
| 16.11.2019
B-tým podlehl Rosicím a zůstává na druhém místě tabulky MSFLB-tým podlehl Rosicím a zůstává na druhém místě tabulky MSFL
| 20.10.2019
Další výhra pro B-tým, z Dolního Benešova veze tři bodyDalší výhra pro B-tým, z Dolního Benešova veze tři body