SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Tým juniorka/B prohrál s Hradcem

11.07.2012 / B tým

Druhý zápas přípravy odehrál spojený tým juniorky a béčka SK Sigma Olomouc v Ústí nad Orlicí s juniorkou Hradce Králové. Naše mužstvo nezvládlo první poločas a prohrálo. Hradečtí v první půlce, ve 25. a 38. minutě, ztrestali dvě chyby Sigmy a po poločase vedli. Devět minut po přestávce přihrál Houska A. Ševčíkovi, který snížil. Další gól i přes herní převahu a dost šancí už hosté nepřidali. „Jsem nespokojený s hrubými chybami v prvním poločase. Ze dvou v podstatě totožných situací jsme dostali dvě branky, navíc to byly jediné střely domácích mezi tyče. Že jsme nedali šance, to je věc druhá, ale takové chyby prostě nemůžeme dělat,“ řekl trenér Augustin Chromý. Do utkání nezasáhli vzhledem k zdravotnímu stavu Můčka, Zahradníček a Chlebek. Další utkání hraje spojený tým juniorky a béčka v sobotu v Leštině proti Zábřehu (17.00). Hradec Králové jun. – SK Sigma Olomouc jun./B 2:1 (2:0) Branka Sigmy: 54. A. Ševčík. SK Sigma: 1. poločas: Reichl – Globa, Ješko, Soušek, Machalický – Hladík, Habusta, Bernard, Hrušák – Pančochář, Rolinc. 2. pol.: Reichl – Texl, Svozil, Zbraněk, F. Přikryl – Schmidt, Plšek, Houska, Falta – A. Ševčík, Nešický. Trenéři Augustin Chromý a Jiří Derco.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick