Tým juniorky/béčka prohrál v Opavě

06.02.2013 / B tým

Spojený tým juniorky a béčka SK Sigma Olomouc hrál dnes v Kylešovicích proti druholigové Opavě. A prohrál o tři branky. Sigma prohrávala jedna nula, pak Rolinc po rohu Zahradníčka srovnal. Po půlhodině hry šla Opava do vedení, za dalších devět minut po přihrávce Zahradníčka vyrovnal Schmidt. Ale tři minuty před přestávkou šli domácí znovu do vedení a už ho nepustili. „Hráli jsme s dobrým druholigovým soupeřem. Některým našim hráčům dal lekci ze zkušenosti a hry tělem. Nebýt prvních hloupých dvou gólů, které jsme si dali prakticky sami, tak mohl být výsledek lepší,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. „Se hrou soupeře se výborně vyrovnali Rolinc a Nešický. Mrzí mě trošku druhý poločas, který jsme prohráli nula dva, ale paradoxně jsme v něm hráli dobře a měli víc šancí. Rolinc, Nešický a Chlebek byli sami před brankářem, to jsme měli proměnit. Ale jinak to byl výborný přípravný zápas,“ podotkl Chromý. SFC Opava – SK Sigma Olomouc B 5:2 (3:2) Branky: 30. a 50. (pen.) Prokeš, 20. Binar, 42. Metelka, 70. Krčmařík - 27. Rolinc, 39. Schmidt. SK Sigma B: Arbeit – Hála (61. Hladík), Soušek, Svozil, Machalický – Zahradníček (46. Chlebek), Bernard, Nešický, Holub (46. Vavřík) – Schmidt (75. F. Přikryl), Rolinc. Trenéři Augustin Chromý a Jiří Derco. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +