Tým SK Sigma U 14 porazil Trenčín

30.07.2012 / Sportovní třídy

Ve druhém přípravném utkání na novou sezónu přivítali v neděli Hanáci na hřišti v Řepčíně velmi kvalitního soupeře ze Slovenska. Mladí Sigmáci šli do zápasu po náročném soustředění v Hraničních Petrovičích, kde od pondělí do soboty absolvovali dvoufázové tréninky a tak se mimo protivníka potýkali i s vlastní únavou. Hned v 1. min. předvedl pěknou individuální akci Sláma, obrana hostů však jeho centr zblokovala na roh. Po celý poločas se hra přelévala nahoru dolů a oba týmy mělyi několik nadějných šancí ale brankáři na obou stranách byli bezchybní. Ve druhé půli se Sigma po pěkné akci ujala ve 39. minutě vedení, když Sláma uličkou vybídl ke skórování Zifčáka a ten se nemýlil 1:0. O čtyři minuty později to bylo 2:0, po ideální přihrávce Zifčáka Al Kuhaly střelou k tyči skóroval. Vzápětí hosté nastřelili břevno Grögerovi branky. Konečnou podobu výsledku dal v 66. minutě opět Al Kuhaly, když se po autu Zifčáka pěkně uvolnil, jeho střelu tečoval obránce hostů do protipohybu brankáře 3:0, pro hosty to však je velmi krutý výsledek. Další přípravné zápasy čekají Hanáky 1. 8., kdy se v Bratislavě střetnou se Slovanem a v pátek 3. 8. přivítají v 16.30 na hřišti v Řepčíně Bohemians 1905. SK Sigma Olomouc U 14 – AS Trenčín U 14 3:0 (0:0) Branky + asistence: 43. a 66. Al Kuhaly (na obě Zifčák), 39. Zifčák (Sláma) SK Sigma U 14: Gröger – Svoboda, Sivoň, Neuer, Hrabálek – Stoklasa, Chytil (C), Zmrzlý, Sláma – Zifčák, Matoušek. Střídali: Spáčil, Al Kuhaly, Zajíček, Vinter. Trenér Pavel Tököly. Asistent Jan Tetera.