Týmy SK Sigma U 17 a U 16 hrály v Senici

08.02.2013 / SCM

Mladší dorostenci SK Sigma Olomouc sehráli přípravná utkání na Slovensku v Senici. Sedmnáctka hrála nerozhodně, šestnáctka zvítězila. Senica U 17 – SK Sigma Olomouc U 17 2:2 (1:0) Ke třetímu přípravnému utkání sedmnáctka cestovala do slovenské Senice. Soupeř patří k tomu lepšímu, co můžeme na Slovensku potkat a tak nás čekala kvalitní prověrka. Utkání se odehrálo na tvrdém a rychlém povrchu, což občas komplikovalo kombinaci. Přesto úvod utkání nebyl z naší strany vůbec špatný, soupeře jsme k ničemu nepouštěli a sami měli hru převážně pod kontrolou. Přesto jsme inkasovali jako první. Baďura až příliš váhal s rozehrávkou, soupeř ho připravil o míč a trestal lehkomyslnou chybu - 0:1. Po obdrženém gólu naše hra upadla do křeče a hráči absolutně přestali plnit to, co jim do této chvíle fungovalo. Poločas se tak dohrál doslova bídně. Po důrazném proslovu jsme zabrali a opět byli aktivnější. Jenže nás přibrzdila chyba Sikory při rozehrávce, po které přišel faul Seiberta a na přímý kop Spurný nemohl reagovat – 0:2. I před dvoubrankové manko jsme utkání nezabalili a začali soupeře svírat na jeho polovině. Výsledkem byla snižující trefa Stanečky, který zakončil povedenou akci. Naše aktivita neustávala a po Seibertově akci zaslouženě vyrovnal Havlíček – 2:2. Vítězný gól měl na hlavě Fojtík, ale ve výborné šanci poslal míč vedle. Naše chuť po vítězství byla patrná, ale Baďurovu dorážku zastavil velmi sporný ofsajd. Se soupeřem jsme se tak rozešli smírně 2:2. Škoda nedotažených akcí do koncovky a dvou neuznaných gólů. Jinak utkání bylo kvalitní a celkově jsme měli víc ze hry. Stále je však na čem pracovat. Branky: 50. Stanečka, 61. Havlíček. SK Sigma U 17: Spurný – Seibert, Baďura, Kyselák, Sikora (55. Vojtek) – Kováč, Moric, Kubeček, Fojtík – Havlíček, Zrník (41. Stanečka). Trenér Vojtěch Smolák. FK Senica U 16 - SK Sigma Olomouc U 16 0:1 (0:0) V duelu šestnáctek padla jenom jedna branka. A dali ji Sigmáci. V 71. minutě rozhodl o výhře hostů Krejčí. „Utkání splnilo vše, co jsme od něj očekávali. Hrálo se ve velmi slušném tempu, pod neustálým tlakem z obou stran. První poločas přinesl řadu příležitostí, ale v koncovce nebyl žádný z týmů úspěšný. Druhá půle se nesla v podobném duchu. Díky poslední dvacetiminutovce, kdy jsme byli mnohem kvalitnější především v držení míče a postupné kombinaci, jsme si vytvořili více šancí než soupeř a jednu z nich jsme dokázali proměnit,“ řekl trenér Ivo Gregovský. Branka: 71. Krejčí SK Sigma U 16: Zlámal - Štverák (50. Dostál), Ščípa, Částečka, Surzyn – Vasiljev, Ambrozek, Bala (41. Maňák), Krejčí – Schlimbach, Brhel. Trenér Ivo Gregovský. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick