U 19: Ze Sparty pouze s bodem

22.03.2009 / SCM

18. CDL AC Sparta Praha – SK Sigma Olomouc 1:1 (1:1) Branky: 39. – 19. Chlebek Sestava: Šustr – Přikryl, Heinz, Murin, Koutný – Šindelář, Navrátil, Pospíšil - Šuráň, Vašíček, Chlebek (70. Pančochář). Trenér: Mgr. Václav Jílek Možná, že nadpis zní trochu neskromně, zvláště pak když naši dorostenci nastupovali na půdě prvního celku tabulky, po průběhu zápasu je však remíza jednoznačným zklamáním. Do Prahy odjížděla Sigma s vědomím, že pokud zvítězí, tak se v tabulce bodově dotáhne na svého sparťanského soka. Výkonu týmu nelze mnoho vytknout, díky aktivní kombinační hře si vytvářela Sigma množství šancí, s jejich proměňováním však byla na štíru. Tak zůstalo nevyužito v první půli pět, v druhé půli pak dalších šest (!!!) opravdu vyložených šancí. Kromě středních stoperů byli ve výborných pozicích všichni hráči družstva včetně krajních obránců Koutného a Přikryla, gólová radost však přišla pouze jednou v 19. minutě. To se ve vápně nejlépe orientoval Navrátil, jeho prudkou střelu ještě zastavila tyč, ale pohotové dorážce Chlebka už nebránilo nic v cestě do sítě – 1:0. Domácí vyrovnali šest minut před pauzou tečovanou střelou z hranice velkého vápna, na kterou brankář Šustr neměl šanci reagovat – 1:1. I když domácí často hrozili nebezpečnou útočnou dvojicí Krč – Putz, na kterou si museli zadáci Sigmy dávat velký pozor, patřila převážná většina utkání fotbalistům z Olomouce, kteří se o jasné vítězství připravili pouze svou bídnou produktivitou. Příští utkání sehraje Sigma v sobotu, 28.3., v 11.00h v Řepčíně proti 1.FC Slovácko.

Baďura, Sláma a Zifčák jsou v nominaci repre U 18Baďura, Sláma a Zifčák jsou v nominaci repre U 18
| 23.01.2017
Sedmnáctka SK Sigma otočila zápasSedmnáctka SK Sigma otočila zápas
| 22.01.2017
Devatenáctka SK Sigma vyhrála v HranicíchDevatenáctka SK Sigma vyhrála v Hranicích
Mladší dorost s výhrou a remízouMladší dorost s výhrou a remízou
| 14.01.2017
Devatenáctka je doma ze soustředěníDevatenáctka je doma ze soustředění
| 13.01.2017
Devatenáctka SK Sigma s jasnou výhrouDevatenáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 11.01.2017
Šestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v BrněŠestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v Brně
| 08.01.2017
Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v BrněŠestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně