Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

U12 deklasovala 1.HFK U13

06.08.2010 / Sportovní třídy

V dalším přípravném utkání na hřišti v Holici potvrdili Sigmáci obrovskou ofenzívní sílu, která v ročníku 1999 dřímá a svého o rok staršího soupeře deklasovali. 1.HFK U13 - SIGMA U12 3:10 ( 0:8 ) Skóre otevřel už v 15.vteřině Hrabálek, když zužitkoval přihrávku Zmrzlého. Za první poločas předvedla zřejmně základní sestava, která se trenérům vykrystalizovala po dobu letní přípravy a soustředění, množství kombinačních akcí i samostatných úniků, které většinou končily brankami, a tak skóre narůstalo až na poločasových 0:8. Po přestávce poslali trenéři do hry druhou jedenáctku, domácím se podařilo hru vyrovnat a vstřelit i branky. Jak velká je kvalita tohoto týmu prověří už 7.8. v Uherském Hradišti Slavia Praha, kam Hanáci zajíždí na přípravný zápas a následně 10.8. v Brně místní Zbrojovka. Oba soupeři Sigmy patří v této kategorii mezi špičkové týmy v ČR. Branky Sigmy : Zifčák 3, Zmrzlý, Svoboda, Spáčil, Hrabálek, Jurtík, Krása, vlastní Sestava 1.poločas : Zatloukal - Sláma, Neuer, Chytil, Galus - Zmrzlý, Svoboda, Spáčil, Stoklasa - Hrabálek, Zifčák 2.poločas : Gröger - Kročil, Konečný, Kříž, Vinter - Krása, Al Kuhaly, Nepožitek, Nastoupil - Sivoň, Jurtík ( Kamarýt ) Trenéři : Ondřej Kalina, Roman Maňka

V sobotu se hraje na Hejráku turnaj U 13V sobotu se hraje na Hejráku turnaj U 13
| 23.02.2017
Starší žáci SK Sigma zvítězili v TrenčíněStarší žáci SK Sigma zvítězili v Trenčíně
| 21.02.2017
Patnáctka SK Sigma porazila KlokanyPatnáctka SK Sigma porazila Klokany
| 15.02.2017
Mladší žáci SK Sigma hráli s OstravouMladší žáci SK Sigma hráli s Ostravou
Domácí turnaj kategorie U 8 pro SigmuDomácí turnaj kategorie U 8 pro Sigmu
Patnáctka SK Sigma si poradila s PardubicemiPatnáctka SK Sigma si poradila s Pardubicemi
| 11.02.2017
Patnáctka SK Sigma nastřílela deset gólůPatnáctka SK Sigma nastřílela deset gólů