Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

U12 deklasovala v přípravě Zlín

26.07.2010 / Sportovní třídy

V prvním přátelském utkání v nové sezóně hraném na umělé trávě potvrdili Sigmáci roli favorita a svého soupeře deklasovali. Utkání se hrálo na 4x20 minut. Zlín U12 - Sigma U12 0:9 ( 0:0, 0:3, 0:4, 0:2 ) Střelecky se blýskl Pavel Zifčák, který vstřelil 4 branky, z nichž ta první, kdy střela z 20 metrů skončila v šibenici byla výstavní. Zatímco Zlín měl pět náhradníků, Sigma postavila dvě kompletní jedenáctky, které se po čtvrtinách střídaly. Branky : Zifčák 4, Spáčil 2, Sivoň, Hrabálek, Krása Sestava Sigmy - modří : Gröger - Vinter, Chytil, Konečný, Kročil - Nepožitek, Spáčil, Zmrzlý, Krása - Hrabálek, Jurtík bílí : Zatloukal - Kříž, Neuer, Sláma, Galus - Al Kuhaly, Stoklasa, Svoboda, Nastoupil - Zifčák, Sivoň Trenéři : Ondřej Kalina, Roman Maňka

Starší žáci SK Sigma hráli se SlaviíStarší žáci SK Sigma hráli se Slavií
| 25.02.2017
V sobotu se hraje na Hejráku turnaj U 13V sobotu se hraje na Hejráku turnaj U 13
| 23.02.2017
Starší žáci SK Sigma zvítězili v TrenčíněStarší žáci SK Sigma zvítězili v Trenčíně
| 21.02.2017
Patnáctka SK Sigma porazila KlokanyPatnáctka SK Sigma porazila Klokany
| 15.02.2017
Mladší žáci SK Sigma hráli s OstravouMladší žáci SK Sigma hráli s Ostravou
Domácí turnaj kategorie U 8 pro SigmuDomácí turnaj kategorie U 8 pro Sigmu
Patnáctka SK Sigma si poradila s PardubicemiPatnáctka SK Sigma si poradila s Pardubicemi
| 11.02.2017
Patnáctka SK Sigma nastřílela deset gólůPatnáctka SK Sigma nastřílela deset gólů