U12 doma prohrála s Uničovem

18.08.2009 / Sportovní třídy

V 1. kole se domácí hráči utkali s Uničovem. Úvod utkání jednoznačně patřil domácím, kteří hosty zatlačili před svou šestnáctku, ale změně ve skóre bránil malý důraz v koncovce. 1. kolo MSŽD mladší - „U12“ SK Sigma Olomouc – SK Uničov 1:2 (1:1) Branky: 18. Juráš – 30., 56. Základní sestava: Psotka – Takáč, Metelka, Kiška – Kráčmar, Juráš, Brázdil, Žouželka – Valouch, Kvapil, Zapletal Náhradníci: Vician, Harazin, Havlas, Polách, Juriga, Matkulčík, Cybyk Trenér: Vojtěch Smolák Do vedení se domácí dostali v 18. minutě, když se na hranici vápna pěkně uvolnil Juráš, vnikl do vápna a střelou na vzdálenější tyč nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Od 20. minuty hráči Uničova začali hru vyrovnávat a v poslední minutě poločasu ze své jediné vážnější akce vyrovnali, když hostující útočník unikl po pravé straně, přihrál pod sebe a pro jeho spoluhráče už nebyl problém vyrovnat. Do druhého poločasu domácí opět vstoupili aktivně, ale jejich akcím už chyběla lehkost, kombinace byly upracované a nemohly soupeře překvapit. Od poloviny druhého poločasu navíc domácí začali zbytečně nakopávat míče středem hřiště, se kterými vysocí stopeři hostů neměli větší problémy. V 56. minutě přišel rozhodující okamžik zápasu. Po zmatcích v domácí obraně a zaváhání brankáře se dostal k zakončení hostující útočník, jeho střelu stihla ještě obrana srazit, ale jeho dobíhající kolega už neměl problém míč poslat z hranice šestnáctky do odkryté domácí branky. Domácí pak ještě mohli alespoň vyrovnat, ale Poláchovi ve vyložené šanci chyběl větší klid v koncovce. Pro domácí tak první mistrovské utkání v žákovské kategorii skončilo až příliš krutě prohrou 1-2.

Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále
| 21.11.2016
Starší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaciStarší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaci
| 16.11.2016
Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15
| 15.11.2016
Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016
| 13.11.2016
Starší žáci SK Sigma porazili BrnoStarší žáci SK Sigma porazili Brno
| 09.11.2016
Starší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulouStarší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulou