"U13" zvítězila ve Frýdku

11.09.2008 / Sportovní třídy

Stejně jako nedávno dorostenci, také naši žáci dovezli body z Frýdku-Místku. 3. kolo MSŽL mladší „U13“ Frýdek Místek – Sigma Olomouc 0:2 (0:1) Branky: 26. Danis, 35. Kotouč Sestava: Hora – Opletal (53. Hloch), Baďura, Kubeček, Sikora (57. Kytlica) – Strupek (35. Jura), Weinlich, Kotůlek, Kasal – Kotouč (45. Wisner), Danis Trenér: Ivo Gregovský Ve třetím kole zajížděli naši mladší žáci do Frýdku-Místku. Za téměř letního počasí nastoupili naši hráči v poledne k utkání dvou podobných poločasů. Na začátku utkání se domácí díky našim hrubým chybám dostali do dvou velmi dobrých gólových situací. Střelci domácích však obě stoprocentní šance zahodili a tím naše hochy nastartovali do utkání. Začali jsme soupeře tlačit, vytvářet si šance a bylo jen otázkou času, kdy se podaří vsítit branku. Ve 26. minutě po krásném pasu Weinlicha, otevřel skóre Danis. Druhý poločas se rovněž neobešel bez vlažného začátku z naší strany a opět jsme mohli velmi brzy inkasovat. Ve 35. minutě však zahrával Weinlich rohový kop, který vyrazil brankář domácích na Kotouče, a od něj se dostal balon do sítě. Tímto gólem jsme hru uklidnili a utkání dohráli do závěrečného hvizdu. Určitě bych neopomenul pochválit soupeře, který předvedl bojovný výkon a nebýt jejich špatného zakončení z úvodu utkání, mohl výsledek dopadnout i jinak.

Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále