U15 prohrála v celostátním finále

24.06.2010 / Sportovní třídy

V celostátním finále starších žáků v Břeclavi prohráli starší žáci Sigmy Olomouc se Slávií Praha 2 : 1. Branku Sigmy vstřelil v 51. min Tomáš Chorý . SK Slavia Praha – Sigma Olomouc 2:1 (2:0) V první půli měli více ze hry Slávisté a v jeho závěru jsme inkasovali dvě rychlé branky. V druhém poločase jsme se zbavili finálové nervozity a obraz hry se změnil. Dostali jsme soupeře pod tlak, ale branku dokázal vstřelit pouze Tomáš Chorý. V závěrečném zoufalém tlaku nastřelil břevno Martin Bzirský a když Slavia nevyužila brejky do otevřené obrany skončilo utkání 2 : 1 Branky : 30. Bareš, 35. Prosek, 51. Chorý Sigma: Neuer, Baculák (36.Herynek), Ševčík, Řehák, Lasovský (58.Šulák), Vichta , Novák (50. Šteigl), Chorý , Danis, Bzirský, Kamený (36.Kalvach). Náhradníci:Hustý, Nedoma, Dluhý-Smith, Kopřiva. Trenéři: Pavel Tököly, Petr Jureček, Vedoucí mužstva: Jozef Bogdaň Slavia: Soukup – Rejka, Kadavý, Simič, Fialka (42. Mysliveček) – Sodoma (49. Souček), Brož, Prosek, Hosnedl – Batka (66. Möglich), Bareš (57. Zemánek). Trenéři: Petr Karoch, Zdeněk Blažek, Záznam utkání : http://online-prenosy.new.tvcom.cz/video/5196-sk-sigma-olomouc-sk-slavia-pra%20ha-fotbal-st-zaci-prebor-cr.htm

Dorostenci SK Sigma hráli s TrenčínemDorostenci SK Sigma hráli s Trenčínem
| 23.07.2017
SK Sigma na Moravia Sport ExpoSK Sigma na Moravia Sport Expo
| 22.06.2017
SK  Sigma U 10 opět slavila úspěchy v zahraničí!SK Sigma U 10 opět slavila úspěchy v zahraničí!
| 21.06.2017
S Michalem Hrubým o sezoně přípravek SK SigmaS Michalem Hrubým o sezoně přípravek SK Sigma
| 17.06.2017
Tým SK Sigma U 14 má mistrovský titul!Tým SK Sigma U 14 má mistrovský titul!
| 14.06.2017
Sigma U 10 obstála na turnaji v NěmeckuSigma U 10 obstála na turnaji v Německu
Starší žáci SK Sigma nedali soupeři šanciStarší žáci SK Sigma nedali soupeři šanci
| 07.06.2017
Starší žáci SK Sigma venku vítězníStarší žáci SK Sigma venku vítězní
| 05.06.2017
V úterý 6. června nábor do Školičky SK SigmaV úterý 6. června nábor do Školičky SK Sigma
| 04.06.2017
Tým SK Sigma U 14 vyhrál Magic Cup ŠumavaTým SK Sigma U 14 vyhrál Magic Cup Šumava