U15 prohrála v celostátním finále

24.06.2010 / Sportovní třídy

V celostátním finále starších žáků v Břeclavi prohráli starší žáci Sigmy Olomouc se Slávií Praha 2 : 1. Branku Sigmy vstřelil v 51. min Tomáš Chorý . SK Slavia Praha – Sigma Olomouc 2:1 (2:0) V první půli měli více ze hry Slávisté a v jeho závěru jsme inkasovali dvě rychlé branky. V druhém poločase jsme se zbavili finálové nervozity a obraz hry se změnil. Dostali jsme soupeře pod tlak, ale branku dokázal vstřelit pouze Tomáš Chorý. V závěrečném zoufalém tlaku nastřelil břevno Martin Bzirský a když Slavia nevyužila brejky do otevřené obrany skončilo utkání 2 : 1 Branky : 30. Bareš, 35. Prosek, 51. Chorý Sigma: Neuer, Baculák (36.Herynek), Ševčík, Řehák, Lasovský (58.Šulák), Vichta , Novák (50. Šteigl), Chorý , Danis, Bzirský, Kamený (36.Kalvach). Náhradníci:Hustý, Nedoma, Dluhý-Smith, Kopřiva. Trenéři: Pavel Tököly, Petr Jureček, Vedoucí mužstva: Jozef Bogdaň Slavia: Soukup – Rejka, Kadavý, Simič, Fialka (42. Mysliveček) – Sodoma (49. Souček), Brož, Prosek, Hosnedl – Batka (66. Möglich), Bareš (57. Zemánek). Trenéři: Petr Karoch, Zdeněk Blažek, Záznam utkání : http://online-prenosy.new.tvcom.cz/video/5196-sk-sigma-olomouc-sk-slavia-pra%20ha-fotbal-st-zaci-prebor-cr.htm

Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále
| 21.11.2016
Starší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaciStarší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaci
| 16.11.2016
Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15
| 15.11.2016
Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016
| 13.11.2016
Starší žáci SK Sigma porazili BrnoStarší žáci SK Sigma porazili Brno
| 09.11.2016
Starší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulouStarší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulou