Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

U16:Přestřelka na Slovácku

05.06.2009 / SCM

Po snadné výhře nad Brnem, jsme netradičně již v úterý cestovali k dohrávce 26. kola na horkou půdu druhého týmu tabulky, Slovácka. 26. kolo MSDL U „16“ Slovácko : Sigma 5 : 4 ( 3 : 2 ) Branky: 2. Zahradníček, 31. Ševčík, 65. Plšek, 80.+ 1 Bednář Sestava: Stejskal – Globa , Ješko, Kalas, Můčka – Schmidt ( 71. Bednář ), Plšek, Houska, Hrušák, Zahradníček - Ševčík Adam Trenér: Ivo Gregovský Úvod se tradičně nesl v naší režii a byla obrovská škoda neproměněných šancí zejména Ševčíka, což se později ukázalo jako rozhodující pro celé utkání…Branka Zahradníčka tým parádně nastartovala, ale bohužel hrubé chyby v defenzivě nás srazili na kolena a po dvaceti minutách jsme prohrávali 3: 1.Další šance Plška a jeho břevnu k úspěchu nevedla.Až poslední desetiminutovka první půle opět přinesla radost do našich řad v podobě branky Ševčíka a upravení výsledku na 3 : 2. Po přestávce se obraz hry vůbec neměnil a Sigma byla neustále nastěhována na polovině soupeře, respektive v jeho pokutovém území.Bohužel znovu i ty nejtutovější příležitosti nebyly přetaveny v góly, tak uhodilo na druhé straně, kdy domácí z ojedinělého brejku zvýšili na 4 : 2.To nebylo ještě z jejich strany vše a o pět minut později po faulu našeho zadáka, následoval pokutový kop a hrozivých 5: 2.Kluci to nezabalili a zatlačili Slovácko znovu do hluboké defenzivy a konečně dokázali využít svůj tlak v podobě branek Plška a v samotném závěru i Bednáře.Více jsme již nestihli… Je neskutečná škoda všech promarněných šancí, protože jich bylo opravdu velmi mnoho…Věřím, že do dalších bojů se poučíme a vrátíme se na vítěznou vlnu.Soupeři bych tímto chtěl sportovně popřát k jeho výtečné produktivitě.

Staroba: Jen těžší zápasy hráče posunou dálStaroba: Jen těžší zápasy hráče posunou dál
| 18.06.2017
V závěru soutěže jsme měli štěstí, řekl CoufalV závěru soutěže jsme měli štěstí, řekl Coufal
| 17.06.2017
Shrnutí sezony týmu SK Sigma Olomouc U 16Shrnutí sezony týmu SK Sigma Olomouc U 16
Nebylo to lehké, řekl trenér Michal KalvachNebylo to lehké, řekl trenér Michal Kalvach
| 15.06.2017
| 14.06.2017
Sedmnáctka SK Sigma na závěr s vysokou výhrouSedmnáctka SK Sigma na závěr s vysokou výhrou