JEDENÁCTKA A TRENÉR STOLETÍ

U16 vyhrála MSDL!

13.06.2009 / SCM

V posledním jarním kole jsme cestovali k houževnatému týmu Třince. 29. kolo MSDL „U 16“ Třinec – SK Sigma Olomouc 1 : 3 ( 1 : 1 ) Branky : 22. Plšek, 56. Globa, 76. Schmidt Sestava : Pavlík – Můčka, Ješko, Kalas, Globa – Schmidt, Plšek ( 41. Bednář ), Hrušák, Houska ( 60. Zapletal ), Zahradníček – Ševčík Adam ( 51. Muller ). Trenér : Ivo Gregovský První půle se nesla v duchu celé řady nepřesností z obou stran a branky padaly jen po standardních situacích. O tu naši se po skvěle kopnutém trestném kopu postaral Plšek. Domácí srovnali hlavou po rohovém kopu. Ostatní, převážně hostující šance zůstaly bohužel bez využití. Druhý poločas se částečně zlepšil a Sigmě se podařilo přidat Globou a Schmidtem další dvě branky, které stanovily konečný účet utkání. Dovolte mi poblahopřát celému týmu k prvnímu místu v soutěži a poděkovat za výbornou reprezentaci klubu a nejpopulárnější kolektivní hry na světě. Jen tak dále pánové.

Dorostu se proti Hradci nedařilo střeleckyDorostu se proti Hradci nedařilo střelecky
| 17.04.2019
SK Sigma U18 i U16 si poradila s Frýdkem-MístkemSK Sigma U18 i U16 si poradila s Frýdkem-Místkem
| 14.04.2019
Dorostenci U19 a U17 porazili PardubiceDorostenci U19 a U17 porazili Pardubice
Týmy U15 a U14 si zastřílely proti SlováckuTýmy U15 a U14 si zastřílely proti Slovácku
| 11.04.2019
Na Memoriálu Vlastislava Marečka vybojovala Sigma U16 3. místoNa Memoriálu Vlastislava Marečka vybojovala Sigma U16 3. místo
Týmy U18 a U16 hostily Valašské MeziříčíTýmy U18 a U16 hostily Valašské Meziříčí