U17 smetla Most

14.08.2009 / SCM

Po náročném měsíci těžké dřiny se konečně nejen všichni hráči dočkali opět mistrovského utkání a musím říct, že ho zvládli na výbornou. 1. kolo CDL "U17" Sigma - Most 4 : 0 ( 1 : 0 ) Branky : 35. , 43. a 66. ( p.) Zahradníček, 47. Ševčík Adam Žlutá karta : 72. Ješko Sestava : Slaný – Svozil, Ješko, Kalas, Můčka – Zahradníček, Plšek ( 66. Zbraněk ), Schmidt (68. Složil ), Houska, Falta ( 65. Globa ) - Ševčík Adam ( 59. Hrušák ). Trenéři : Ivo Gregovský, Michal Kalvach I když úvod utkání z naší strany provázela občas nějaká nepřesnost, neustále jsme se tlačili před soupeřovu branku a vytvářeli si brankové příležitosti, které bohužel končily nevyužity.V závěru první půle se kluci dočkali a po přečíslení obrany hostí a následném centru Můčky z levé strany otevřel skóre utkání hlavičkující Zahradníček. Do druhé půle jsme vlétli uklidněni první brankou, přidali na kvalitě hlavně ve finální fázi a velmi brzy přišly další dva góly o které se postarali znovu Zahradníček po přihrávce Schmidta a o pár minut později po pasu za obranu od Plška obešel Adam Ševčík vše, co mu stálo v cestě a zvýšil již na tři nula. O poslední branku se symbolicky postaral kdo jiný než „Zahry“, kdy po svém průniku a faulu gólmana hostí sám zkušeně proměnil pokutový kop a připsal si hattrick na svůj účet. Blahopřejeme pane! Soupeř se k naší brance příliš nedostával, vyjma několika rohových kopů nás v podstatě neohrozil, tak jsme troufám si tvrdit s přehledem dokráčeli k zaslouženému vítězství a k zisku psychicky velmi důležitých bodů na startu soutěžě. Za celý realizační tým : Ivo Gregovský

Mladší dorost s výhrou a remízouMladší dorost s výhrou a remízou
| 14.01.2017
Devatenáctka je doma ze soustředěníDevatenáctka je doma ze soustředění
| 13.01.2017
Devatenáctka SK Sigma s jasnou výhrouDevatenáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 11.01.2017
Šestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v BrněŠestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v Brně
| 08.01.2017
Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v BrněŠestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně