U17: Z Teplic bez bodu

28.05.2009 / SCM

Svěřenci trenéra Coufala se ze včerejšího utkání v Teplicích vrátili bez bodu, i když v poločase měli jednobrankový náskok. 28. kolo 1. DL U 17 Teplice : Sigma 3 : 2 ( 1 : 2 ) Branky:Krátký 2 x, Záleský : Novotný, Ševčík A. Žluté karty: Maděrka, Svozil Sestava:Slaný – Talián ( 65. Chrastina ) , Svozil, Maděrka, Bednář – Koudelka ( 72. Zahradníček ), Jakubec, Nešický, Kuřil – Novotný ( 66. Hradil ), Ševčík A. ( 78. Malý ). Trenér: Mgr. Michal Coufal Hosté vstoupili do zápasu parádně a již ve třetí minutě využil hrubou chybu domácího brankáře Novotný a pohodlně uklidil míč do prázdné branky.Po další šanci Svozila, však udeřili domácí, kteří taktéž využili zavání při rozehrávce Sigmy a po přízemním centru z pravé strany srovnali skóre.Hrálo se převážně na polovině Teplic, z čehož pramenily další příležitosti.Jednu z nich využil Ševčík, když dokončil únik Kuřila a jeho následnou střelu do břevna zasunul hlavou do opuštěné brány.Do šaten jsme tedy odcházeli s příznivým výsledkem. Druhá půle bohužel přinesla zcela jiný obraz hry.Tepličtí přidali mnohem více na důrazu a převážně ve středu hřiště nás přehrávali.Tak přišel zákonitý trest v podobě vyrovnávací branky, kdy po pravé straně unikl zcela osamocený hráč Teplic a srovnal účet utkání.To Sigmu trošku nabudilo a natlačila se před branku domácích.Z tohoto tlaku přišlo jen nastřelené břevno Svozilem po standardní situaci.Proto znovu udeřili domácí, opět po naší levé straně, kdy nás dokázali lehce obejít a odcentrovat dlouhým míčem na zadní tyč, který k údivu všech zapadl do naší branky.V závěru jsme se snažili nastěhovat před teplickou branku, ale jen hlavička Bednáře nám ani k bodíku nestačila.