U18 je druhá v MSDL

15.06.2009 / SCM

V posledním kole zajížděli naši starší dorostenci do Třince. 29. MSDL "U18" FK Třinec- SK Sigma Olomouc „B“ 1:2 (1:1) Branky: 30. vlastní, 49. Sova Sestava: Slaný – Hloch, Klobáska, Komenda, Drda (46. Sova) – Navrátil, Vančura, Svozil (46. Kotůlek), Rajnoha - Zachar (46. Bábovka), Pančochář Cílem utkání bylo důstojně se rozloučit se sezónou 2008/2009 což se povedlo. Utkání se od úvodních minut nevyvíjelo dobře, protože po chybě hostujících zadáků inkasovali prví branku utkání. Soupeř Sigmáky posadil zpět do sedla vlastním gólem ve 30. minutě. Ve druhém poločase přišla změna rozestavení, která přinesla ovoce v podobě vedoucí a zároveň vítězné branky. Na závěr bych chtěl tímto poděkovat všem hráčům, realizačnímu týmu a všem ostatním, kteří se podíleli na úspěchu našich starších dorostenců v uplynulé sezóně.

Dorostenci U19 a U17 si v přípravě připsali výhru nad TrnavouDorostenci U19 a U17 si v přípravě připsali výhru nad Trnavou
| 28.01.2020
V nominaci národního týmu U17 má Sigma hned tři zástupceV nominaci národního týmu U17 má Sigma hned tři zástupce
Také Sigma U18 se utkala s polskou Legií Také Sigma U18 se utkala s polskou Legií
| 27.01.2020
Další výhra v přípravě. Tým U17 porazil Legii VaršavaDalší výhra v přípravě. Tým U17 porazil Legii Varšava
Tým U16 prohrál s Plzní. Do finále Memoriálu V. Marečka nepostoupilTým U16 prohrál s Plzní. Do finále Memoriálu V. Marečka nepostoupil
| 26.01.2020
Dorostenci do 19 let si v přípravě poradili s HranicemiDorostenci do 19 let si v přípravě poradili s Hranicemi
| 25.01.2020
Výsledky přátelských utkání mládeže z uplynulého týdneVýsledky přátelských utkání mládeže z uplynulého týdne