U18 je druhá v MSDL

15.06.2009 / SCM

V posledním kole zajížděli naši starší dorostenci do Třince. 29. MSDL "U18" FK Třinec- SK Sigma Olomouc „B“ 1:2 (1:1) Branky: 30. vlastní, 49. Sova Sestava: Slaný – Hloch, Klobáska, Komenda, Drda (46. Sova) – Navrátil, Vančura, Svozil (46. Kotůlek), Rajnoha - Zachar (46. Bábovka), Pančochář Cílem utkání bylo důstojně se rozloučit se sezónou 2008/2009 což se povedlo. Utkání se od úvodních minut nevyvíjelo dobře, protože po chybě hostujících zadáků inkasovali prví branku utkání. Soupeř Sigmáky posadil zpět do sedla vlastním gólem ve 30. minutě. Ve druhém poločase přišla změna rozestavení, která přinesla ovoce v podobě vedoucí a zároveň vítězné branky. Na závěr bych chtěl tímto poděkovat všem hráčům, realizačnímu týmu a všem ostatním, kteří se podíleli na úspěchu našich starších dorostenců v uplynulé sezóně.

Týmy U18 a U16 hrály v HlučíněTýmy U18 a U16 hrály v Hlučíně
| 20.10.2019
Dorostenci do 19 a 17 let jasně přehráli Meteor PrahaDorostenci do 19 a 17 let jasně přehráli Meteor Praha
| 18.10.2019
Dorostenci do 18 a 16 let nestačili na ProstějovDorostenci do 18 a 16 let nestačili na Prostějov
| 14.10.2019
Dorostenci U19 a U17 jasně přehráli PardubiceDorostenci U19 a U17 jasně přehráli Pardubice