U18 je druhá v MSDL

15.06.2009 / SCM

V posledním kole zajížděli naši starší dorostenci do Třince. 29. MSDL "U18" FK Třinec- SK Sigma Olomouc „B“ 1:2 (1:1) Branky: 30. vlastní, 49. Sova Sestava: Slaný – Hloch, Klobáska, Komenda, Drda (46. Sova) – Navrátil, Vančura, Svozil (46. Kotůlek), Rajnoha - Zachar (46. Bábovka), Pančochář Cílem utkání bylo důstojně se rozloučit se sezónou 2008/2009 což se povedlo. Utkání se od úvodních minut nevyvíjelo dobře, protože po chybě hostujících zadáků inkasovali prví branku utkání. Soupeř Sigmáky posadil zpět do sedla vlastním gólem ve 30. minutě. Ve druhém poločase přišla změna rozestavení, která přinesla ovoce v podobě vedoucí a zároveň vítězné branky. Na závěr bych chtěl tímto poděkovat všem hráčům, realizačnímu týmu a všem ostatním, kteří se podíleli na úspěchu našich starších dorostenců v uplynulé sezóně.