Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

U18:Výhra v Šardicích

08.06.2009 / SCM

Ve 28. kole zajížděli naši dorostenci do Šardic. 28.kolo MSDL FK Šardice - SK Sigma Olomouc „B“ 1:2 (1:1) Branky: 38. Pančochář (p.), 79. Novotný Sestava: Slaný – Hloch, Klobáska, Komenda, Drda – Navrátil (81. Svozil), Kotůlek (46. Rajnoha), Sova, Vančura - Pančochář (70. Zachar), Bábovka (46. Nototný) Houževnatý soupeř, jemuž nahrávalo ne moc velké hřiště, se snažil nakopávanými míči dostat do naší šestnáctky a v prvním poločase se jim to i dařilo, kdy dokázal skórovat. Sigmáci stihli ještě v prvním poločase kontrovat Pančochářem z penalty a ve druhém poločase se zklidnili, dostali míč na zem a dokázali soupeři zasadit další ránu. Soupeř už se na nic nezmohl, a proto si Hanáci odváží zaslouženě 3 body.

Cíle jsou pořád stejné, řekl StarobaCíle jsou pořád stejné, řekl Staroba
| 23.02.2017
Mladší dorost SK Sigma zabodoval s OstravouMladší dorost SK Sigma zabodoval s Ostravou
| 22.02.2017
Mladší dorost SK Sigma s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma s výhrou a prohrou
| 18.02.2017
Devatenáctka SK Sigma jasně vyhrála v TrenčíněDevatenáctka SK Sigma jasně vyhrála v Trenčíně
Brankář Markovič chytal dvakrát za repre U 16Brankář Markovič chytal dvakrát za repre U 16
| 16.02.2017
Devatenáctka SK Sigma remizovala se ŽilinouDevatenáctka SK Sigma remizovala se Žilinou
| 14.02.2017
Mladší dorost SK Sigma na Slovensku bez prohryMladší dorost SK Sigma na Slovensku bez prohry
| 11.02.2017
Brankář Markovič je v nominaci repre U 16Brankář Markovič je v nominaci repre U 16
| 07.02.2017
Devatenáctka SK Sigma druhá na turnaji v NitřeDevatenáctka SK Sigma druhá na turnaji v Nitře