JEDENÁCTKA A TRENÉR STOLETÍ

U18: Vysoká výhra ve Frýdku

10.08.2009 / SCM

V první kole zajížděli naši starší dorostenci na půdu Fýdku-Místku. 1. kolo MSDL „18“ Frýdek Místek - SK Sigma Olomouc „B“ 2:6 (0:2) Branky: 2x Kuřil, Jakubec, Koudelka, Benýšek, Pecha Žl. Karty: Chrastina Sestava: Stejskal – Chrastina (55. Klimeš), Müller, Komenda, Malý – Koudelka (60. Pecha), Kotůlek, Jakubec, Benýšek – Kuřil, Novotný (70. Hradil). Trenér: Staroba Lukáš Úvod utkání potvrdil předzápasové prognózy o velmi nepříjemném a houževnatém soupeři ze severu. Ve prospěch olomoučáků však hrála maximální produktivita v zakončení. V první poločase skóroval z příměho kopu nádherně přes zeď Jakubec a netradičně hlavou po individuální akci Benýška Koudelka. V druhém poločase se prosadili 2x Kuřil, Benýšek a Pecha. Branky do sítě Sigmy padly po individuálních chybách. Za zmínku ještě stojí, že hostující hráči nezahrávali ani jeden roh, tudíž všechny akce byly zakončeny do brány soupeře, nebo jen těsně vedle.

Osmnáctka a šestnáctka hrála proti TřinciOsmnáctka a šestnáctka hrála proti Třinci