U18: Vysoká výhra ve Frýdku

10.08.2009 / SCM

V první kole zajížděli naši starší dorostenci na půdu Fýdku-Místku. 1. kolo MSDL „18“ Frýdek Místek - SK Sigma Olomouc „B“ 2:6 (0:2) Branky: 2x Kuřil, Jakubec, Koudelka, Benýšek, Pecha Žl. Karty: Chrastina Sestava: Stejskal – Chrastina (55. Klimeš), Müller, Komenda, Malý – Koudelka (60. Pecha), Kotůlek, Jakubec, Benýšek – Kuřil, Novotný (70. Hradil). Trenér: Staroba Lukáš Úvod utkání potvrdil předzápasové prognózy o velmi nepříjemném a houževnatém soupeři ze severu. Ve prospěch olomoučáků však hrála maximální produktivita v zakončení. V první poločase skóroval z příměho kopu nádherně přes zeď Jakubec a netradičně hlavou po individuální akci Benýška Koudelka. V druhém poločase se prosadili 2x Kuřil, Benýšek a Pecha. Branky do sítě Sigmy padly po individuálních chybách. Za zmínku ještě stojí, že hostující hráči nezahrávali ani jeden roh, tudíž všechny akce byly zakončeny do brány soupeře, nebo jen těsně vedle.

Sedmnáctka SK Sigma otočila zápasSedmnáctka SK Sigma otočila zápas
| 22.01.2017
Devatenáctka SK Sigma vyhrála v HranicíchDevatenáctka SK Sigma vyhrála v Hranicích
Mladší dorost s výhrou a remízouMladší dorost s výhrou a remízou
| 14.01.2017
Devatenáctka je doma ze soustředěníDevatenáctka je doma ze soustředění
| 13.01.2017
Devatenáctka SK Sigma s jasnou výhrouDevatenáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 11.01.2017
Šestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v BrněŠestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v Brně
| 08.01.2017
Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v BrněŠestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně