U19 druhá v CDL za Spartou

13.06.2009 / SCM

Devatenáctka SK Sigma Olomouc byla až do posledního kola celostátní ligy dorostu ve hře o mistrovský titul. Aby soutěž vyhrála, potřebovala doma porazit Most a zároveň musela Sparta prohrát ve Zlíně. Podařilo se splnit jen jednu podmínku. Hanáci Most rozstříleli, ale Zlín se Spartou remizoval. SK Sigma Olomouc U 19 – Most U 19 6:1 (3:0) Sigma šla od prvních minut za svým tříbodovým cílem. V 8. Minutě se trefil z přímého kopu přes zeď Pospíšil, do třicáté minuty ještě skórovali Chlebek a Přikryl, no a vlastně bylo rozhodnuto. Za osmnáct úvodních minut druhé půlky přidali další branky Přikryl, Vašíček a Hála. Most v 71. minutě snížil šestigólovou ostudu. Olomoučtí kluci vyhráli, ale radost po konečném hvizdu neměli. Při remíze Sparty ve Zlíně skončili „až“ na druhém místě. „Sice zápas Sparty nedopadl tak, jak jsme potřebovali, ale přesto můžeme být se sezonou spokojeni,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek. Branky: 30. a 56. Přikryl, 8. Pospíšil, 27. Chlebek, 59. Vašíček, 63. Hála. Rozhodčí: Peřina – Jahoda, Dorušák. SK Sigma: Šustr – Koutný (40. Talián), Murin, Heinz, Hála – Přikryl, Pospíšil, Šindelář (60. Němčák), Navrátil (64. Šuráň) – Vašíček, Chlebek. Trenér Václav Jílek.

Dorost SK Sigma v Třinci s jednou výhrouDorost SK Sigma v Třinci s jednou výhrou
| 24.09.2017
Sedmnáctka doma těsně prohrálaSedmnáctka doma těsně prohrála
Devatenáctka Sigmy porazila TepliceDevatenáctka Sigmy porazila Teplice
Sedmnáctka SK Sigma za tři góly tři bodySedmnáctka SK Sigma za tři góly tři body