Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

U19 druhá v CDL za Spartou

13.06.2009 / SCM

Devatenáctka SK Sigma Olomouc byla až do posledního kola celostátní ligy dorostu ve hře o mistrovský titul. Aby soutěž vyhrála, potřebovala doma porazit Most a zároveň musela Sparta prohrát ve Zlíně. Podařilo se splnit jen jednu podmínku. Hanáci Most rozstříleli, ale Zlín se Spartou remizoval. SK Sigma Olomouc U 19 – Most U 19 6:1 (3:0) Sigma šla od prvních minut za svým tříbodovým cílem. V 8. Minutě se trefil z přímého kopu přes zeď Pospíšil, do třicáté minuty ještě skórovali Chlebek a Přikryl, no a vlastně bylo rozhodnuto. Za osmnáct úvodních minut druhé půlky přidali další branky Přikryl, Vašíček a Hála. Most v 71. minutě snížil šestigólovou ostudu. Olomoučtí kluci vyhráli, ale radost po konečném hvizdu neměli. Při remíze Sparty ve Zlíně skončili „až“ na druhém místě. „Sice zápas Sparty nedopadl tak, jak jsme potřebovali, ale přesto můžeme být se sezonou spokojeni,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek. Branky: 30. a 56. Přikryl, 8. Pospíšil, 27. Chlebek, 59. Vašíček, 63. Hála. Rozhodčí: Peřina – Jahoda, Dorušák. SK Sigma: Šustr – Koutný (40. Talián), Murin, Heinz, Hála – Přikryl, Pospíšil, Šindelář (60. Němčák), Navrátil (64. Šuráň) – Vašíček, Chlebek. Trenér Václav Jílek.

Cíle jsou pořád stejné, řekl StarobaCíle jsou pořád stejné, řekl Staroba
| 23.02.2017
Mladší dorost SK Sigma zabodoval s OstravouMladší dorost SK Sigma zabodoval s Ostravou
| 22.02.2017
Mladší dorost SK Sigma s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma s výhrou a prohrou
| 18.02.2017
Devatenáctka SK Sigma jasně vyhrála v TrenčíněDevatenáctka SK Sigma jasně vyhrála v Trenčíně
Brankář Markovič chytal dvakrát za repre U 16Brankář Markovič chytal dvakrát za repre U 16
| 16.02.2017
Devatenáctka SK Sigma remizovala se ŽilinouDevatenáctka SK Sigma remizovala se Žilinou
| 14.02.2017
Mladší dorost SK Sigma na Slovensku bez prohryMladší dorost SK Sigma na Slovensku bez prohry
| 11.02.2017
Brankář Markovič je v nominaci repre U 16Brankář Markovič je v nominaci repre U 16
| 07.02.2017
Devatenáctka SK Sigma druhá na turnaji v NitřeDevatenáctka SK Sigma druhá na turnaji v Nitře