Úspěšná generálka SK Sigma U 18

21.03.2011 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 18 se představil v neděli na umělé trávě v generálce na jarní část soutěže proti tradičnímu soupeři z Ostravy. Hosté se domů vraceli s porážkou, na hattrick útočníka Teplého nenašli ani jednu odpověď. Sigmáci od úvodních minut předváděli kombinační hru a odměnou jim byla už ve 12. minutě branka Teplého po rychlém úniku středem hřiště a lobu gólmana. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat a po akci Ševčíka znovu zakončoval snajper Teplý. Třetí branka padla ještě do poločasu, kdy byl po další individuální akci faulován ve vápně Teplý a sám z pokutového kopu skóroval. Do druhého poločasu nastoupili Hanáci se čtyřmi střídáními a na hře to bylo znát. Kombinační hra nepřinášela ovoce a soupeř se začal osmělovat. Ovšem díky perfektně organizované a poctivě odpracované defenzivě se soupeř neprosadil. Za zmínku ještě stojí dvojité střídaní brankařů, z důvodu zranění. V neděli v 10.15 se starší dorost U 18 představí na umělé trávě v Olomouci proti soupeři ze Znojma. SK Sigma U 18 – Baník Ostrava U 18 3:0 (3:0) Branky: Teplý 3 SK Sigma: Slaný (Bednář, Stejskal) - Hrušák, Müller, Zbraněk, Globa (Můčka) – Vrána – Jakubec (Schmidt), Puškáč (Falta), Novotný – Ševčík, Teplý (Klimeš). Trenér Lukáš Staroba.