V modelovém utkání hrálo áčko Sigmy proti sobě

07.03.2005 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc si místo dnešního odvolaného zápasu 18. kola Gambrinus ligy zahráli pouze mezi sebou. Na Spartakiádním stadionu, jeho povrch byl místy pokryt zbytky sněhu a ledovými plochami, se sice v sobotu hrálo utkání áčka Sigmy proti juniorce, ale z béčkařů se v duelu představili pouze Kopecký, Komárek, Stoklásek a Šultés. Jinak trenér Petr Uličný kombinoval své svěřence nejen pro každý z poločasů, ale také v jejich průběhu. SK Sigma Olomouc A – SK Sigma Olomouc B 3:0 (2:0) Zápas s změnil v souboj modrých proti oranžovým, modří zvítězili 3:0. Oba týmy Sigmy měly svoje soutěžní utkání pro tento víkend odložena. Juniorce odpadl sobotní zápas prvního jarního kola druhé ligy v Pardubicích, áčku zase plánovaný dnešní duel 18. kola Gambrinus ligy proti Liberci. "Ukázalo se, že odložení ligového zápasu bylo správné, protože fotbal se na tomto terénu moc hrát nedá. Jsem rád, že se nikdo z hráčů nezranil," řekl trenér SK Sigma Olomouc Petr Uličný. Jenže na podobném terénu se musí se svými hráči stále připravovat, protože v sobotu má hrát Sigma zápas v Příbrami, kde nebude nijak ideální povrch. „Budeme se poctivě připravovat na terénu, který nás čeká v dalších mistrovských zápasech,“ pokračoval Uličný. I na těžkém terénu zkoušel některé z možných variant ve složení týmu. „Zaměřujeme se na to, že v následujícím utkání uděláme v sestavě jisté změny,“ řekl Uličný. Zatímco áčko již žádný další přátelák před víkendovou první ligou v Příbrami neplánuje, juniorku čeká zítra na umělé trávě utkání proti 1. HFK Olomouc (17.30). Branky: 20. Randa, 40. Kučera, 80. Babnič. Rozhodčí: Vít. SK Sigma A: 1. poločas: Vaniak – R. Hubník, Kovář, Hudec, Kučera – Randa, Špiláček, Zbožínek, D. Kobylík – Babnič, M. Hubník. 2. poločas: Blaha – R. Hubník, Kovář, Hudec, Pečnik – Randa, Zbožínek, Kučera, Glos – Reiter, Babnič. SK Sigma B: T. Černý – Kopecký, Komárek, Škerle, pečnik – König, Prekop, Rýdel, Glos – Reiter, Bednář. Trenére Petr Uličný. 2. poločas: T. Černý – Kopecký, Komárek, Škerle, Stoklásek – König, P. Kobylík, Špiláček, D. Kobylík – Šultés, Bednář. Trenér Zdeněk Psotka.