Aktuality

V neděli poprvé doma

08.08.2008 / A tým

V pondělí odstartovala olomoucká Sigma nový ročník Gambrinus ligy. Na pražském Žižkově porazila nováčka Bohemians Praha 2-1. V neděli se představí na domácím Andrově stadionu proti plzeňské Viktorce a klub očekává návštěvu kolem sedmi tisíc diváků. Všichni v klubu věří, že ta nová sezóna bude lepší než předchozí. Stejně jako každou sezónu i tu nadcházející chce klub vylepšit nejen po stránce sportovní. Ke spokojenosti fanoušků je potřeba totiž nejen předváděná hra, výsledky týmu, ale i termín utkání, útulnost stadionu, nabízený sortiment občerstvení či doprovodný program. Na všem olomoucká Sigma přes letní přestávku zapracovala. S jakými novinkami a cíli vstupuje Sigma do nové sezóny, dočtete se v následujících řádcích. Olomoucký trenér Prvoligové mužstvo vede od začátku letní přípravy odchovanec našeho klubu Zdeněk Psotka, jeden ze strůjců úspěchu naší mládeže. Na tyto úspěchy chce náš klub navázat i v mužské kategorii. Psotka prošel jako hráč mládežnickou základnou našeho klubu a dostal se až do kádru A týmu. Hrací den Fanoušci Sigmy měli v závěru předcházející sezóny možnost zvolit si hrací den. V anketě, která probíhala nejen při utkáních na stadionu, ale i na internetových stránkách, si příznivci Sigmy zvolili hracím dnem neděli. „Hlasování však bylo dle očekávání vyrovnané. Stejně jako při poslední anketě,“ okomentoval hlasování Martin Rak. Andrův stadion Domácí stadion Sigmy prošel v letní přestávce částečnou rekonstrukcí hrací plochy. Pro diváky podstatnější změnou je nový povrchový nátěr střech obou tribun. Kompletní rekonstrukcí prošly VIP prostory. Parkování pro diváky K dispozici bude veřejnosti opět travnatá plocha mezi univerzitními kolejemi a tenisovými kurty TJ Milo. „Máme s oběma subjekty dohodu a diváci to tak nebudou mít na stadion daleko,“ říká Martin Rak. Občerstvení v areálu stadionu bez cigaret Výrazných změn doznalo i občerstvení na stadionu. Každou tribunu bude mít na starost jiný nájemce. „Slibujeme si od toho zlepšení servisu pro diváky,“ říká k této novince Martin Rak, manažer Sigmy. Každý nájemce slibuje jiné speciality, ceny piva a nealkoholických nápojů však budou stejné na celém stadionu. „Stánky jsou připraveny,“ hlásil již dnes Radek Vyroubal, nový provozovatel občerstvení na tribuně Sever. Diváci na této tribuně se mohou pro první domácí utkání těšit na maxi klobásu, hot dog či klasický párek. Ale také na novinku, smažený kuřecí řízek. Milovníci kávy zase jistě uvítají italské preso. Významným krokem k větší spokojenosti diváka je roznáška piva i nealkoholických nápojů. „Od dalšího utkání budou dále v prodeji grilované steaky, hranolky či hamburger. Samozřejmě budeme rádi, když nám zákazník řekne své připomínky,“ nabádá Vyroubal. „Bohužel jsme nestihli do zahájení ligy vyřešit stolky v blízkosti stánků,“ omluvil se divákům manažer Sigmy. Podobný problém řeší i tribuna Východ. „Diváci se však mohou těšit na steaky či paprikovou klobásu. Pro letní období bude připravena zmrzlina,“ hlásí novinky z „Východu“ Zdeněk Kamarit, nový nájemce stánků na kryté tribuně u ASO parku. U hlavní tribuny Západ je nabídka nejpestřejší. Mimo dvou stánků na tribuně je k dispozici restaurace Gól a přilehlý gril s mobilním výčepem. Prostor před Fanshopem bude posílen o mobilní stánek s nabídkou klasického párku v rohlíku, ale i méně tradičních langošů, palačinek či gyrosu. Specialitou již od prvního utkání by měly být smažené tvarůžky. K hanáckému stadionu patří hanácké syrečky! V jednání je stále prodej grilovaných kuřat a roznáška pizz. V rámci boje proti kouření se nebudou ve stáncích na stadionu prodávat tabákové výrobky. „Zatím jsme jen na zákaz kouření upozorňovali diváky rozhlasovou relací. Bylo tedy potom kontraproduktivní prodávat cigarety přímo na stadionu. Je to další krůček proti kouření na Andrově stadionu,“ říká k tomuto opatření Martin Rak. Pořadatelská služba na stadionu Přiblížit se opět o kousek britskému stewardingu, kdy pořadatel je schopen zasáhnout při konfliktu, ale i poradit, si klade olomoucký klub za dlouhodobý cíl. Klub plánuje zpřísněné kontroly u vstupů. „Prosíme všechny příznivce, aby byli trpěliví a respektovali pokyny pořadatelů. Veškerá opatření směřují k bezpečnějšímu a konfortnějšímu prostředí na stadionu,“ říká Martin Rak. Vstupy na tribuny budou otevřeny opět 90 minut před utkáním. Klubová prodejna Fanshop V novém kabátě se představí klubová prodejna Fanshop. „Novinkou v naší nabídce bude kompletní hráčské vybavení,“ představuje jednu z novinek Miroslav Skácelík, vedoucí prodejny. „Již brzy spustíme internetový prodej,“ dodává Rak. Zeptejte se! I do nové fotbalové sezóny vstupuje náš klub s málo vídanou službou fanouškům. Možnost ptát se funkcionářů, trenérů a hráčů mají fanoušci na internetových stránkách v sekci Fanzona / Zeptejte se. Svou otevřenost klub podpořil veřejnou tiskovou konferencí v závěru sezóny. Věrnostní program Velký krok ke zlepšení péče o své příznivce podnikl klub spuštěním věrnostního programu. „Permanentka je jen součástí členství,“ nastiňuje podstatu programu Martin Rak. „Jde o krok směrem k vytvoření zákaznického centra, které se bude starat o početnou fanouškovskou základnu našeho klubu,“ doplňuje manažer Sigmy. Program má dnes přes 900 členů a přináší třeba možnost vstupu na utkání dětem do dvanácti let zdarma. „Všechny tyto kroky směřují k vytvoření zákaznického centra, které bude mít za cíl zlepšení péče o naše zákazníky, příznivce Sigmy,“ říká Martin Rak. Noví hlavní obchodní partneři Do nového ročníku Gambrinus ligy vstupuje náš klub s novými obchodními partnery. Mezi hlavní partnery se zařadil Exekutorský úřad Přerov, soudního exekutora JUDr. Tomáše Vrány. Dalšími „posilami“ z marketingové oblasti jsou společnosti ING Real Estate a Sekyra Group Real Estate. Na další dvě sezóny jsme získali jistotu od společnosti Adidas ČR. Již od minulé sezóny patří k našemu klubu logo se třemi diamanty, Mitsubishi Motors. Náš klub má dnes více než 150 obchodních partnerů. Doprovodný program pro diváky, soutěž o večeři s hráčem Sigmy Doprovodný program pro diváky na stadionu zůstává zachován. Ve spolupráci s mediálními partnery Rádiem Haná a Olomouckým deníkem pokračuje soutěž v kopání na bránu. Mimo suvenýrů od našeho klubu, rádia Haná a Olomouckého deníku, získávají výherci možnost zakopat si na branku Androva stadionu v přestávce utkání. Navíc šance získat finanční hotovost v přestávce utkání je velká! Každý soutěžící má dva pokusy ze středu pokutového území. Jedinou překážkou je „hráčská zeď“. Výhry jsou však lákavé: 1000, 10000 a 50000 Kč! Dalším bodem programu bývá prezentace jednoho z obchodních partnerů klubu formou předání cen vylosovaným držitelům vstupenek. Následuje soutěž se společností ELECTRO WORLD, kdy jsou soutěžící losováni z řad majitelů zakoupených permanentek. Každý má možnost zakopat si na branku a vystřelit si tak televizor, domácí kino, cd přehrávač či jinou hodnotnou elektroniku! Oba si navíc odnáší z hrací plochy repliku míče adidas , klubové suvenýry a dárky od našich mediálních partnerů. Ve druhém poločase se ještě losují dvě výherní čísla našeho zápasového bulletinu Fotbal INFO, která najdete na titulní straně vpravo nahoře. Dva vylosovaní vyhrávají poukázku v hodnotě 555,- Kč na konzumaci do jedné z restaurací sítě PAVLÍK GROUP. Svou soutěž mají i zástupci médií. Jejich úkolem je tipnout přesný výsledek utkání. Partnerem další soutěže, tentokrát esemeskové, o nejlepšího hráče utkání, je Sportbar herna Sigma. Stačí poslat jméno hráče formou sms zprávy na mobilní telefonní číslo 721 101 351. Soutěž je vyhodnocena ihned po skončení utkání. Tři vylosovaní účastníci jsou kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla. Výherci obdrží od partnera soutěže kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 300 Kč a klubové suvenýry! Klub dále pořádá soutěže na internetu a to ke každému utkání. Novinkou bude soutěž s restaurací Blues Rock Café o večeři s hráčem Sigmy v hodnotě 800,- Kč! „Připravujeme rozšíření programu pro diváky. V prostoru u klubové prodejny Fanshop se v době před utkáním bude soutěžit, k dispozici bude mobilní stánek s občerstvením, místo k posezení a hudební produkce,“ dodává k programu Martin Rak.A tým - další aktuality:

Trenér Látal: Jsme spokojení, ale ještě není nic rozhodnutoTrenér Látal: Jsme spokojení, ale ještě není nic rozhodnuto
| 27.09.2020
Hubňa mi radil, ať dělám víc náběhů, řekl Zmrzlý po premiérové trefěHubňa mi radil, ať dělám víc náběhů, řekl Zmrzlý po premiérové trefě
| 26.09.2020
Skvělý start do sezóny. Sigma vyrovnala vlastní rekord! Skvělý start do sezóny. Sigma vyrovnala vlastní rekord!
| 26.09.2020
Další derby pro Hanáky! Sigma zdolala Zlín 1:0Další derby pro Hanáky! Sigma zdolala Zlín 1:0
| 26.09.2020
3. kolo MOL Cupu: Sigma pocestuje do Domažlic3. kolo MOL Cupu: Sigma pocestuje do Domažlic
| 24.09.2020
Hanáky čeká další moravské derby. Sigma jede v sobotu do ZlínaHanáky čeká další moravské derby. Sigma jede v sobotu do Zlína
| 24.09.2020
Informace pro fanoušky s ohledem na nová opatřeníInformace pro fanoušky s ohledem na nová opatření
| 24.09.2020
Statistické okénko moravského derbyStatistické okénko moravského derby
| 21.09.2020
Falta po Brnu: Chtěli jsme 3 body, ty mámeFalta po Brnu: Chtěli jsme 3 body, ty máme
| 21.09.2020
Trenér Látal po výhře nad Brnem: Jsme rádi, že mužstvo žijeTrenér Látal po výhře nad Brnem: Jsme rádi, že mužstvo žije
| 20.09.2020OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná