V poslední přípravě Sigma porazila druholigové béčko Brna

24.08.2003 / A tým

V poslední přípravě Sigma porazila druholigové béčko Brna Fotbalisté prvoligového SK Sigma Olomouc hráli v generálce na začátek soutěží doma s druholigovou juniorkou Brna. Sigma střetnutí zvládla dobře, zvítězila tři nula. SK Sigma Olomouc - Brno B 3:0 (1:0) Nováček druhé ligy na Andrově stadionu dlouho vzdoroval. Inkasoval poprvé ve 25. minutě, když Kučera perfektně zatočil kolem zdi trestný kop. Další branky padaly až po přestávce. Nejprve v 53. minutě Rojka prošel přes trojici protihráčů, přihrál do vápna Vyskočilovi. Ten si zpracoval míč a trefil přesně k pravé tyčce. Osm minut před koncem pak akci na dvě přihrávky přes polovinu hřiště zakončil po Zbožínkově centru zprava pohotovým volejem z plného běhu Rojka. "Porazili jsme dobrého soupeře. Především v první půlce hrálo Brno agresivně a my jsme se těžko prosazovali. Přece jen stále to byl přátelák, takže nadoraz jsme nehráli. Ve druhé poločase pak dostali příležitost mladící, ať už to byli Ševela, Vyskočil nebo Rojka. Ukázali své kvality," řekl po utkání trenér SK Sigma Olomouc Petr Uličný."Teď je před námi pohár. Chceme jej zvládnout a pak se dobře připravit na sobotní první kolo ligy proti Zlínu,"podotkl Uličný. V poháru čeká Sigmu lepší z dvojice Hulín - VTJ Lipník. Branky: 25. Kučera, 53. Vyskočil, 82. Rojka. Rozhodčí: Gulajev - Smékal, Vitonský.Diváků: 250. Sigma: Kjučukov - Randa, Hudec (60. Krajčovič), Kučera, Caha - Vlček (46. Ševela), Špiláček (46. M. Ekwueme), Zbožínek, Urbánek (46. J. Černý) - Reiter (40. Vyskočil), Babnič (46. Rojka). Trenér Petr Uličný. www.sigmafotbal.cz