V prvním utkání remíza

15.07.2008 / A tým

Aktualizováno 16. 7. v 6:30 o fotografie. První utkání herního soustředění v Rakousku má za sebou prvoligový SK Sigma Olomouc. S nováčkem maďarské ligy Haladás Szombathelyi uhrál bezbrankovou remízu 0 - 0. SK Sigma Olomouc - Haladás Szombathelyi 0 - 0 Sigma vstoupila do utkání lépe a po většinu hrací doby byla lepším týmem. Zejména v prvním poločase si svěřenci trenéra Psotky vytvořili spoustu brankových příležitostí. Místo zakončení však mnohdy volili přihrávku na spoluhráče. "První poločas byl z naší strany výborný a byl zcela v naší režii," zhodnotil telefonicky ihned po skončení utkání trenér Zdeněk Psotka. "Musím ocenit spolupráci zkušeného Rossiho s mladými," dodal Psotka. Úvod 2. poločasu patřil také Sigmě, ale soupeř prostřídal téměř kompletní sestavu a na hráčích Sigmy se v průběhu druhé poloviny utkání projevila únava. "V závěru nás soupeř přehrával," uznal na závěr telefonátu z Rakouska trenér Sigmy. Zítra čekají hanáckou výpravu dvě tréninkové jednotky. Druhé utkání je v plánu na čtvrteční podvečer. Soupeřem bude srbská CZ Bělehrad. Sestava SK Sigma Olomouc: Lovásik - Hořava J., Šuškavčevič, Komárek, Kazár (46. Jurkič) - Hořava T., Nepožitek, Rossi (46. Pospíšil), Pulkert - Doležal (55. Janotka), Schulmeister. Trenér: Zdeněk Psotka