5. kolo SK Sigma Olomouc vs FC Baník Ostrava 5. kolo SK Sigma Olomouc vs FC Baník Ostrava

Aktuality

V utkání s Mostem vyhrávali jen fanoušci

20.03.2006 / A tým

Jaro je zatím v nedohlednu, jarní část sezóny však pokračuje. S ní pochopitelně i soutěže o hodnotné ceny! Ve 21. ligovém kole jsme ztratili body s Mostem za remízu 1 – 1. Nováček nám tak aspoň částečně oplatil porážku z podzimu. Některé fanoušky na tribunách tak těšily aspoň soutěže v průběhu utkání! Doprovodný program pro diváky zahájil opět speaker Mirek Skácelík, který připomněl divákům na stadionu v pravidelném okénku „Ohlédnutí zpět“ předchozí duel s mosteckými. Jako nováček nás pohostil na podzim výhrou dva nula. Moderátor Majlo poté vylosoval soutěžící s Olomouckým dnem a uvedl na plochu hráče sličné cheerleaders agentury HIT. Poté již nastoupily oba týmy. Poločasová přestávka začala tradičně, soutěží Olomouckého dne. Z majitelů tenisáků Olomouckého dne se dostavil pouze jeden, Martin Prucek z Olomouce. Druhý se nedostavil a tak dal Majlo šanci dobrovolníkům z tribuny. Nebylo jich málo. Tím šťastným nakonec byl Jan Lengál z Grygova. Nejen se dostal na hrací plochu Androva stadionu, ale vystřelil si 1111,- Kč! Oba navíc získali náš klubový kalendář a každý dvě vstupenky na koncert Petra Bendeno s kapelou od Radia Hity. Na hřiště se poté dostali soutěžící s Elektroprivat Vaďura. A protože se dostavil i vylosovaný na první soutěž, kopali vyjímečně tři soutěžící. Pánové Ondřej Baďura z Lovosic, Stanislav Moudrý z Krčmaně i slečna Jarmila Nantlová z Bohuňovic však nemířili přesně. Všichni tak získali aspoň „ceny útěchy.“ Dárky od rádia Apollo, volnou sázku v hodnotě 100,- Kč do sázkové kanceláře Chance, klubový kalendář a slevu 15% na nákup v prodejnách Elektroprivat Vaďura. Dva řádně vylosovaní již tradičně získali cenný suvenýr, míče adidas, kterými soutěž probíhala! Ve 2. poločase jsme ještě vylosovali dvě výherní čísla Fotbal INFO, která najdete vždy na titulní straně vpravo nahoře. Výherci, Petr Vajda z Uničova a Kliment Busáček z Olomouce, získali každý poukázku v hodnotě 555,- Kč na konzumaci do jedné z restaurací sítě Pavlík Group. SMS soutěž Při utkání probíhalo také sms hlasování o nejlepšího hráče utkání. Partnerem soutěže o nejlepšího hráče utkání, která probíhá při každém domácím utkání Sigmy, je SPORTBAR HERNA SIGMA. Pošlete jméno hráče formou sms zprávy na mobilní telefonní číslo 721 101 351. Soutěž je vyhodnocena ještě v průběhu utkání a tři vylosovaní účastníci budou kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla. Výherci obdrží od partnera soutěže hodnotné ceny, kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 500, 300 a 200 Kč a navíc každý volnou sázku do sázkové kanceláře Chance v hodnotě 100,- Kč! A nejbližší pobočku v Olomouci najdete právě ve Sportbaru Sigma, na Lazecké ulici 55! A vy, kteří si zakoupíte vstupenku na každé utkání Sigmy, získáte volnou sázku v hodnotě 20,- Kč od sázkové kanceláře Chance, neváhejte a spojte příjemné s užitečným právě na Lazecké ulici 55, ve Sportbaru herně Sigma! Při utkání s Mostem jste si nejlepším hráčem zvolili Martina Blahu, našeho brankáře, který sice jednou inkasoval, ale jinak svůj tým podržel. Tři vylosovaní výherci byli kontaktováni, do uzávěrky tohoto vydání však jejich jména nebyla známa. Soutěž na rozhlasových vlnách Vstupenky na utkání Sigmy můžete také získat v telefonické soutěži s našimi mediálními partnery. Radia Hity a Apollo soutěží před každým domácím zápasem Sigmy. Na utkání s Mostem se tak usmálo štěstí na Elenu Novotnou z Grygova, Pavla Hladiše z Uničova, Jakuba Augustina z Bystrovan a Olomoučany Martina Prucka, Miroslava Nucma a Libora Skopala. Všichni získali po dvou vstupenkách a buletin Fotbal INFO k tomu v naší klubové prodejně Fanshop. Tipy profesionálů Výsledky tipovací soutěže pro návštěvníky internetových stránek byly zveřejněny. Podobnou soutěž jsme připravili i pro zástupce médií. Úkol spočíval „pouze“ ve správném tipu výsledku utkání. Svou úlohu zvládli nejlépe pánové Adam Fritscher z MF Dnes a Daniel Šumbera z ČT Ostrava. Jejich cenou bylo dárkové pouzdro psacích potřeb a klubový kalendář. Všem výhercům ještě jednou blahopřejeme.A tým - další aktuality:

Štěrba: Podařilo se nám to zvládnoutŠtěrba: Podařilo se nám to zvládnout
| 18.08.2018
Trenér Jílek: Nebylo to jednoduchéTrenér Jílek: Nebylo to jednoduché
| 18.08.2018
Jsou to obrovské zkušenosti, řekl HouskaJsou to obrovské zkušenosti, řekl Houska
| 18.08.2018
Nešpor: Hráli jsme jako týmNešpor: Hráli jsme jako tým
| 18.08.2018
Pondělní zápas SK Sigma píská PechanecPondělní zápas SK Sigma píská Pechanec
| 18.08.2018
Předprodej na SK Sigma vs. Sevilla začíná dnesPředprodej na SK Sigma vs. Sevilla začíná dnes
| 17.08.2018
VIDEO: Martin Nešpor a David Houska po utkáníVIDEO: Martin Nešpor a David Houska po utkání
| 17.08.2018
VIDEO: Trenér Václav Jílek po vítězné odvetěVIDEO: Trenér Václav Jílek po vítězné odvetě
| 17.08.2018
V play-off Sigma proti SevilleV play-off Sigma proti Seville
| 17.08.2018
Sigma slaví postup!Sigma slaví postup!
| 16.08.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná