SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Vaniak: Vítězství jsme si pohlídali

21.03.2005 / A tým

První čisté konto v jarní části Gambrinus ligy udržel včera v utkání se Zlínem uzdravený olomoucký brankář Martin Vaniak (* 1970). Zlín poprvé zahrozil v 51. minutě. Fujerik byl však v těžkém úhlu a jeho křížná střela šla vedle. "Při první šanci Zlína jsem byl v klidu," tvrdil po utkání Martin Vaniak a vysvětloval: "Fujerik byl ve velkém úhlu, šel jsem z branky a míč mířil daleko vedle mě, takže jsem věděl, že jde vedle." Ještě jednou se Zlínští před branku Sigmy dostali. V 83. minutě totiž propadl jeden z mnoha nákopů hostů na hranici šestnáctky. Přes obránce se k němu dostal znovu Fujerik a ocitl se tváří v tvář Vaniakovi. Byl ale tísněn Pečnikem, Vaniak jeho střelu chytil. "Byla to gólovka, ale zlínský hráč míč poměrně těžko zpracovával a navíc byl tísněný našimi obránci, takže neměl ideální pozici," řekl Vaniak a dodal: "Podařilo se mi míč vyrazit a kluci ho pak odehráli pryč. Byl to nepříjemný okamžik."

Buchvaldek nastoupil za repre U 20Buchvaldek nastoupil za repre U 20
| 25.03.2017
Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8
| 24.03.2017
Jílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoněJílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoně
| 22.03.2017
Sladký: Je to určitě velké zklamáníSladký: Je to určitě velké zklamání
Mohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl ŠkerleMohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl Škerle
| 21.03.2017
| 20.03.2017
Další zápas SK Sigma má upřesněný termínDalší zápas SK Sigma má upřesněný termín
Předprodej na další zápas SK Sigma zahájenPředprodej na další zápas SK Sigma zahájen